Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Dirt Bike Motocross

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Temmuz 15, 2022
Şimdiye kadar gördüğünüz en yoğun kir bisiklet yarışlarından bazılarına katılın! Rakiplerinizi yenip bitiş çizgisine ilk ulaşan siz olabil
  • Ride

Kirli bisiklet oyunlarının hayranı mısınız? Tüm gün boyunca engellenmemiş kir bisiklet oyunları mı arıyorsunuz, ancak eli boş mu geldiniz? Pekala, sizi yakaladık, çünkü burada web sitemizde Dirt Bike Motocross adlı harika bir bisiklet oyunu oynayabilirsiniz!

Çevrimiçi oyunlar alanında deneyimli iseniz, yarışlara katılmak veya bir engelli parkuru geçmek için bir kir bisiklet kullandığınız tüm o klasik Flash oyunlarını hatırlayabilirsiniz. O günlerdi değil mi? Bu oyunları sevdiyseniz, Dirt Bike Motocross'un aynı duyguyu 3D olarak verdiğini bilmekten heyecan duyacaksınız. Hepimizin bildiği ve sevdiği klasik Flash oyunlarına çok benzeyen seviyelerde müthiş bisiklet yarışlarına katılacaksınız. Kontroller bile benzer, ancak bu oyunun 3D grafiklere sahip olması fark yaratabilir.

Dirt Bike Motocross, tonlarca harika anıyı geri getirecek klasik bir deneyimdir. Yeni bir oyuncuysanız ve Flash oyunların ihtişamlı günlerini yaşama şansınız olmadıysa endişelenmeyin! Bu oyundan herkes kadar zevk alabilirsin. Pürüzsüz kontroller, güzel grafikler ve süper yoğun yarışlar, oyun deneyiminiz veya bilginiz ne olursa olsun bu çevrimiçi oyunu harika bir deneyim haline getiriyor. Yani doğrudan harekete geçmeye hazırsanız, Oynat düğmesini tıklayın ve başlayalım!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 3D grafikler
  • Yoğun ve rekabetçi oyun
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Temmuz 2022
Geliştirici
Dirt Bike Motocross, Hihoy tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Dirt Bike Motocross game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 4.2k times and has received a rating of 4.12 / 5 din 41 votes. This awesome game has been made by Hihoy and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Dirt Bike Motocross game, make sure to check out our other exciting games.