Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Dirt Bike Max Duel

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Aralık 28, 2022
Dirt Bike Max Duel ile burada, 1001-oyun.com'da arazi motosikleti sürme becerilerinizi sergileyin!
  • Player 1
    Player 2

Dirt Bike Max Duel, sizi güçlü bir arazi motosikletinin sürücü koltuğuna oturtan heyecan verici ve heyecanlı bir arazi motosikleti oyunudur. Bu oyunda, zorlu engelli parkurlarda gezinmek ve bitiş çizgisine olabildiğince çabuk ulaşmakla görevlendirileceksiniz.

Bu oyunun öne çıkan özelliklerinden biri, iki oyuncunun aynı klavyeyi kullanarak birbiriyle yarışmasına olanak tanıyan 2 oyunculu bölünmüş ekran modudur. Bu, oyuna ekstra bir rekabet ve eğlence katmanı ekleyerek onu arkadaşlarla oynamak için mükemmel hale getirir.

Ek olarak, bu oyun gerçekten arazi motosikleti sürüyormuşsunuz gibi hissettiren çarpıcı grafiklere ve gerçekçi fiziğe sahiptir. Hızlı tempolu oynanışı ve zorlu parkurları ile Dirt Bike Max Duel, arazi motosikleti tutkunları için saatlerce eğlence sunacaktır.

Web sitemizde her gün oynamak için ücretsiz bir oyun bulun! Oyun kategorilerimize göz atmayı seçerseniz tonlarca ücretsiz çevrimiçi oyun keşfedilebilir. Araba oyunları, atış oyunları, engelsiz oyunlar, adını siz koyun, eğer aklınıza geliyorsa büyük olasılıkla bizde var!

Özellikler:

  • 3 boyutlu grafikler
  • 2 oyunculu bölünmüş ekran modu
  • Zorlu seviyeler
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
Aralık 2022
Geliştirici
Dirt Bike Max Duel, RHM Interactive tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Dirt Bike Max Duel game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 3.9k times and has received a rating of 4.82 / 5 din 22 votes. This awesome game has been made by RHM Interactive and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Dirt Bike Max Duel game, make sure to check out our other exciting games.