Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Dino Domination

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi March 11, 2023
Dino Domination ile dinozorların tehlikeli ve şaşırtıcı dünyasını keşfedin! Hayatta kalmak için gerekenlere sahip misin?
  • Interact With The Game
    Move

Dino Domination, sizi büyüleyici bir tarih öncesi yolculuğa çıkaracak muhteşem bir dinozor oyunudur. Bu tarayıcı oyunu, hayatta kalma oyunlarını seven ve hayatı bir dinozor olarak deneyimlemek isteyen herkes için idealdir. Ve en iyi kısım? Engelleme kaldırılmıştır, böylece istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde oynayabilirsiniz!

Oyuna başlar başlamaz, henüz yumurtasından çıkmamış bir dinozor olduğunuz bir dünyaya götürüleceksiniz. Amacınız, daha büyük ve daha güçlü bir dinozora dönüşmek için yemek yemek ve büyümek. Yine de, vahşi doğada sizi öğle yemeği olarak yemek isteyen daha büyük avcılar var! Bu nedenle akıllı olmalı, uyanık kalmalı ve gerektiğinde kaçmalısınız.

Dino Domination'daki grafikler basit ama renklidir ve her dinozoru gözler için bir şölen haline getirir. Oyunda farklı dinozorlara dönüşerek ilerleyeceksin, bu da seni haritanın yeni bölümlerine, yüzleşeceğin yeni zorluklar ve düşmanlara götürecek.

Hayatta kalma oyunlarının hayranıysanız, Dino Domination sizin için mükemmel bir seçimdir. Heyecan verici oynanışı, renkli grafikleri ve bir dinozor olma şansı ile bu oyun sizi kendine bağlayacak. Engelsiz oyunlar kategorisine ait olduğu için okulda veya evde dilediğiniz zaman oynayabilirsiniz.

Özellikler:

  • 3 boyutlu grafikler
  • Farklı dinozorlar olarak gelişecek ve oynayacaksın
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
March 2023
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Dino Domination game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.5k times and has received a rating of 3.61 / 5 din 23 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Dino Domination game, make sure to check out our other exciting games.