Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Dino Crisis

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Kasım 30, 2022
Benzeri olmayan bir korku oyununu deneyimlemeye hazır olun! Dino Crisis'i burada, 1001-oyun.com'da tamamen ücretsiz oynayın!
 • Move
  Action Buttons
  Start
  Select

Cadılar Bayramı sona ermiş olsa bile bu, çevrimiçi olarak korkunç oyunlar oynayamayacağınız anlamına gelmez. Ve bugünün oyunu, birçok oyuncunun sevgiyle hatırladığı harika bir klasik oyundur. Dino Crisis, sizi koltuğunuzun kenarında tutacak bir oyundur.

Hayatta kalma korku oyunlarına aşina iseniz, Dino Crisis'in atmosferine ve görsellerine bayılacaksınız. Aksiyon 2009 yılında Ibis Adası'nda geçiyor. Ekibiyle birlikte Dr. Edward Kirk'ü yakalama göreviyle adaya bırakılan özel bir ajan olarak oynuyorsunuz. Açgözlü bir T-Rex yakında onları takip etmeye başlayacağından, ajanlar yakında yalnız olmadıklarını keşfedecekler. Gördüğünüz gibi, Dino Crisis mükemmel bir korku oyununun özelliklerine sahip ve onu deneyimlemek için yapmanız gereken tek şey Play butonuna tıklamak.

Her gün, web sitemizde oynamak için ücretsiz bir oyun bulabilirsiniz. Oyun kategorilerimizi incelemeyi seçerseniz, çok çeşitli ücretsiz çevrimiçi oyunlar bulacaksınız. Araba oyunları, atış oyunları, engelsiz oyunlar, adını siz koyun, muhtemelen bizde var!

Özellikler:

 • İyi görünümlü retro 3D grafikler
 • ürkütücü atmosfer
 • Kaydetme durumlarını kullanabilirsiniz
 • Kaydetme durumlarını içe veya dışa aktarabilirsiniz
 • özelleştirilebilir kontroller

Yayın tarihi
Temmuz 1999
Geliştirici
Dino Crisis, Capcom tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
TEENPEGi 16
This Dino Crisis game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2k times and has received a rating of 3.67 / 5 din 12 votes. This awesome game has been made by Capcom and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Dino Crisis game, make sure to check out our other exciting games.