Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Diamond Match

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mart 29, 2023
Diamond Match, aynı renkteki 3 veya daha fazla elması eşleştirmeniz gereken eğlenceli bir çevrimiçi oyundur. Burada web sitemizde oynayın veya ücretsiz!
  • Interact With The Game

Hem çocuklar hem de sıradan oyuncular için mükemmel olan eğlenceli ve ilgi çekici bir 3'lü eşleştirme oyunu mu arıyorsunuz? Diamond Match'ten başkasına bakmayın! Bu heyecan verici ve bağımlılık yapan oyun doğrudan internet tarayıcınızda oynanır ve tamamen engelsizdir, böylece istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde oynayabilirsiniz.

Diamond Match'te, puan kazanmak için aynı renkteki üç veya daha fazla elması eşleştirmek için stratejik yeteneklerinizi kullanmalısınız. Elmaslar, farenizle değiştirebileceğiniz bir çıkrık üzerine yerleştirilir. Elmasları aynı renkteki diğerleriyle eşleştirebilmeniz için serbest bırakmak için çarkı çevirmelisiniz.

Diamond Match, sıradan bir oyuncunun fazladan birkaç dakikanız olduğunda oynaması için ideal bir oyundur. Kolay ama bağımlılık yaratan oynanışı ve parlak grafikleri ile bu eğlenceli eşleştirme oyununa kısa sürede bağlanacaksınız. Ve tamamen engellenmemiş olduğundan, istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde oynayabilirsiniz.

Öyleyse neden bekleyelim? Diamond Match'i bugün deneyin ve ne kadar puan kazanabileceğinizi görün! Eğlenceli oynanışı ve ilgi çekici zorluklarıyla, her yerdeki çocuklar ve sıradan oyuncular için mükemmel bir 3'lü eşleştirme oyunu.

Özellikler:

  • Parlak ve renkli 2D grafikler
  • Bu oyun sıradan oyuncular için mükemmel
  • Öğrenmesi kolay ve oynaması eğlenceli

Yayın tarihi
Mart 2023
Geliştirici
Diamond Match, GameEon Studios tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Diamond Match game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 552 times and has received a rating of 5.00 / 5 din 1 votes. This awesome game has been made by GameEon Studios and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Diamond Match game, make sure to check out our other exciting games.