Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Diablo

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Kasım 11, 2022
Şimdiye kadar yapılmış en etkili RPG'lerden birini deneyimlemeye hazır mısınız? Oynat'a tıklayın ve Diablo dünyasına girin!
 • Navigate Game
  Move
  Interact
  Back
  Start
  Select

PC rol yapma oyunları mı arıyorsunuz? O zaman işte tüm zamanların en iyi RPG'lerinden birini oynama fırsatı!

İlk Diablo oyunu artık web sitemizde ücretsiz olarak oynanabilir. 1997 yılında piyasaya sürülen Diablo, bugün oynanan ikonik oyunlardan biridir. Tüm nesil oyuncular bu RPG'ye büyük saygı duyuyor ve hala sıklıkla tavsiye ediliyor. Daha önce hiç Diablo oyunu oynamadıysanız neyi bekliyorsunuz? Tartışmasız, grafikleri hala harika göründüğü ve oynanışı RPG türünün bir parçası haline geldiği için mevcut en iyi retro oyunlardan biridir. Bir video oyununun bu şaheserini deneyimlemeye hazırsanız Oynat düğmesini tıklayın. Macera başlasın!

Web sitemizde her gün oynamak için yeni bir oyun keşfedin. Çoğunluğu engelsiz oyunlardan oluşan binlerce çevrimiçi oyunu şu anda ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Özellikler:

 • Retro 2D grafikler
 • Zorlayıcı hikaye
 • Seçim için üç sınıf
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Ocak 1997
Geliştirici
Diablo, Blizzard North tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
TEENPEGi 12
This Diablo game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.4k times and has received a rating of 5.00 / 5 din 5 votes. This awesome game has been made by Blizzard North and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Diablo game, make sure to check out our other exciting games.