Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Descent: Parkour On Cars

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi September 17, 2023
Yepyeni bir sürüş mücadelesine katılmaya hazır mısınız? Durum böyleyse Oynat'a tıklayın ve kaç seviyeyi geçebileceğinizi görün!
  • Drive
    Rotate Camera
    Restart

Harika bir araba oyunu oynamaya hazır mısın?

Heyecan verici bir araba oyunu olan Descent: Parkour on Cars'ı oynamaya hazır olun! Arabaların tıpkı bir sirkte olduğu gibi sokaklarda fantastik numaralar sergilediğini hayal edin. Bu normal sürüş oyununuz değil; bunun yerine daha çok parkur yapan arabalara veya takla atan ve zıplayan sporculara benziyor.

PC Dublör Oyunları ve Daha Fazlası!

Bilgisayardaki akrobasi oyunlarından, özellikle de engelsiz sürüş oyunlarından ve çocuklara yönelik ücretsiz çevrimiçi oyunlardan hoşlanıyor musunuz? Şanslısınız çünkü Descent: Parkour on Cars aradığınız tüm eğlenceye sahip! Yakınlaştıran hızlı arabalardan veya her yere gidebilen güçlü kamyonlardan hoşlanıyorsanız, yanınızdayız. Şık spor arabalardan güçlü kamyonlara kadar her biri benzersiz ve şehrin sokaklarında aksiyona hazır!

Adrenalininizi Serbest Bırakın

Virajlar, dönüşler ve yürek hoplatan atlayışlarla dolu heyecan verici yarışlar için bize katılın! Yolun müttefikiniz veya düşmanınız olabileceği devasa bir macera oyun alanı gibidir. Dahası, tahmin edin ne oldu? Her yarış benzersizdir, dolayısıyla asla sıkıcı bir an olmaz!

Hassas Sürüş

Ama en iyi kısmı sadece hızlı gitmek değil. Aynı zamanda gerçek bir profesyonel gibi dikkatli sürüşle de ilgilidir. Zor tuzaklardan kaçmanız, beklenmedik engellerin üzerinden atlamanız ve son derece hassas olmanız gerekecek. Araba balesi gibi! Ne olursa olsun yolda kalarak şehrin sokaklarının şampiyonu olabilir misin?

Unblocked66 Oyunları Kategorisinin Bir Parçası

O halde Descent: Parkour on Cars'ın tadını çıkarırken araba becerilerinizi sergilerken bolca eğlenmeye hazır olun. Nihai şehir yarış şampiyonu olacaksın! Ve endişelenmeyin, Descent: Parkour on Cars, Unblocked66 Oyunları kategorisinin bir parçasıdır, yani onu istediğiniz zaman, istediğiniz yerde oynayabilirsiniz!

Özellikler:

  • Stilize 3D grafikler
  • Kilidi açılabilen arabalar
  • Zorlu seviyeler
  • Sezgisel kontroller

Yayın tarihi
July 2023
Geliştirici
Descent: Parkour on cars, BlackRabbit tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Descent: Parkour On Cars game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 568 times and has received a rating of 3.67 / 5 din 3 votes. This awesome game has been made by BlackRabbit and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Descent: Parkour On Cars game, make sure to check out our other exciting games.