Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Descendants: Isle Of The Lost Rush

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ağustos 26, 2015
Descendants: Isle Of The Lost Rush, el-göz koordinasyonunuzu ve tepki hızınızı test edecek sonsuz bir koşu oyunudur.
  • Play

Descendants: Isle of the Lost Rush'da, yarışmanız ve madeni paraları çevirmeniz gerekecek. Oyuna, zenginlikleri toplamak ve hileler yapmak için hızlı bir yolculukta Mal'a katılarak başlayacaksınız. Dükkanda öğütme hızınızı, çevirme hızınızı ve çarpma çarpanınızı artıracak yükseltmeler satın alabilirsiniz. Jay, Evie ve Carlos'un kilidini de açabilirsiniz.

Daha fazla çevrimiçi oyun oynamakla ilgileniyor musunuz? Kategorilerimizde sunduğumuz oyunlara göz attınız mı? Bazı ücretsiz oyunlar havasındaysanız ancak ne oynayacağınızdan emin değilseniz, yapacak bir şey aramaya başlamak için ideal yer burasıdır. Yarış oyunlarından birinci şahıs nişancı oyunlarına, ayrıca atari oyunları ve simülasyon oyunlarına kadar her şeyi içeren binlerce ücretsiz bilgisayar oyunumuz var. Ve işte biraz daha iyi haber: Burada her gün web sitemizde oynanacak yeni bir oyun olacak, bu yüzden uğradığınızdan ve kontrol ettiğinizden emin olun!

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • Hızlı tempolu oyun
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Descendants: Isle Of The Lost Rush game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 13.1k times and has received a rating of 3.86 / 5 din 22 votes. and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Descendants: Isle Of The Lost Rush game, make sure to check out our other exciting games.