Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Derby Car Racing Stunt

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi August 31, 2021
Derby Car Racing Stunt, bitiş çizgisine giden yolda diğer sürücüleri nakavt etmeniz gereken bir yarış oyunudur.
  • Drive
    Brake
    Switch Camera

Sürüş becerilerinizi test edecek hızlı tempolu, heyecan verici bir yarış oyunu mu arıyorsunuz? Derby Car Racing Stunt, oynamanız gereken tek oyundur. Bu heyecan verici oyun, geleneksel yarış oyunlarının benzersiz bir versiyonudur. Sadece bitiş çizgisine ulaşmakla kalmaz, aynı zamanda kazanma şansınızı artırmak için rakiplerinizi de nakavt edebilirsiniz. Aşılması gereken zor kontrol noktalarında, bitiş çizgisine ilk önce ulaşmaya çalışırken oyun sizi koltuğunuzun kenarında tutacak.

Oyunlarla daha da fazla eğlenmek istiyorsanız 1001-oyun.com adresiniz. Engellenmemiş oyunlar da dahil olmak üzere binlerce ücretsiz bilgisayar oyunu vardır, bu nedenle yapacak işleriniz asla bitmez. Her gün yeni bir oyun eklenir, böylece her zaman oynayacak yeni ve eğlenceli bir şeyiniz olur. Peki, neden sadece yapmıyorsun? Şimdi direksiyona geçme ve yarışmaya başlama zamanı.

Özellikler:

  • 3 boyutlu grafikler
  • Öğrenmesi kolay kontroller
  • Yoğun yarışlar
  • Kilidi açılabilen arabalar

Yayın tarihi
March 2020
Geliştirici
Derby Car Racing Stunt, zuma studio tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Derby Car Racing Stunt game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 6.4k times and has received a rating of 4.64 / 5 din 33 votes. This awesome game has been made by zuma studio and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Derby Car Racing Stunt game, make sure to check out our other exciting games.