Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Deliver It 3D

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Aralık 19, 2022
Bir kuryenin hayatından bir gün geçirin ve tüm paketleri varış yerlerine ulaştırmak için elinizden gelenin en iyisini yapın! İş için doğru kişi misiniz?
  • Move

Teslim Et 3D, paketleri alıp trafiğe çarpmadan müşterilere teslim etmekle görevli bir teslimatçı olarak oynadığınız hızlı tempolu ve heyecan verici bir teslimat oyunudur. Bu oyunda yoğun şehir sokaklarında gezinmeli ve engellerden kaçınmalısınız.

Teslim Et 3D'deki grafikler stilize ve sürükleyicidir, teslimatlarınızı yapmak için yarışırken hareketli şehri hayata geçirir. Zaman sınırı olmadan, hedefinize güvenli bir şekilde ulaştığınızdan emin olmak için zaman ayırabilir ve rotanızı dikkatlice planlayabilirsiniz. Oyunda ilerledikçe, teslimat görevlerinde size yardımcı olacak yeni araçların kilidini açacaksınız.

İster deneyimli bir oyuncu olun, ister teslimat oyunları dünyasında yeni olun, Teslim Et 3D, daha fazlası için geri gelmenizi sağlayacak zorlu ve ödüllendirici bir deneyim sunar. O halde aracınıza atlayın ve bu heyecan verici 3B oyunda paketleri şehrin her yerine ulaştırmaya hazırlanın.

Web sitemizde her gün oynamak için yeni bir oyun bulun! Şu anda tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz, çoğu engellenmemiş oyunlar olan binlerce çevrimiçi oyunumuz var!

Özellikleri:

  • 3 boyutlu grafikler
  • Hızlı oyun
  • Oynaması kolay

Yayın tarihi
Ağustos 2022
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Deliver It 3D game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2k times and has received a rating of 4.20 / 5 din 10 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Deliver It 3D game, make sure to check out our other exciting games.