Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Deadshot.io

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ocak 28, 2023
Deadshot.io ile dünyanın her yerinden oyuncularla destansı çevrimiçi atış maçlarına katılın! Burada ücretsiz oynayın!
 • Interact With The Game
  Move
  Aim/shoot/zoom In
  Jump
  Chat
  Pause/resume

Deadshot.io, dünyanın dört bir yanından oyuncuların hızlı tempolu, aksiyon dolu atışlı maçlarda yarıştığı heyecan verici bir çok oyunculu çevrimiçi birinci şahıs nişancı oyunudur. El-göz koordinasyonuna ve hassasiyete odaklanan oyuncular, zirveye çıkmak için rakiplerini alt etmeli ve geride bırakmalıdır. Deadshot.io'da dünyanın her yerinden oyuncularla kapışırken destansı savaşlara ve kesintisiz aksiyona hazırlanın

Daha fazla çevrimiçi oyun mu arıyorsunuz? Oyun kategorilerimize bakmayı denediniz mi? Canınız ücretsiz oyun havasındaysa ama ne oynayacağınızı bilmiyorsanız, aramaya başlamak için burası mükemmel bir yer. Araba oyunlarından nişancı oyunlarına, atari oyunlarına ve simülatör oyunlarına kadar binlerce ücretsiz bilgisayar oyunumuz var, hepsine sahibiz. Ve işte daha iyi haberler: burada web sitemizde her gün oynanacak yeni bir oyun olacak, o yüzden gelin ve bize bir göz atın!

Özellikler:

 • 3 boyutlu grafikler
 • Rekabetçi oyun
 • çok oyunculu
 • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
Ocak 2023
Geliştirici
Deadshot.io, Mathew Matakovic tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
TEENPEGi 16
This Deadshot.io game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 4.9k times and has received a rating of 3.43 / 5 din 61 votes. This awesome game has been made by Mathew Matakovic and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Deadshot.io game, make sure to check out our other exciting games.