Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Deads On The Road

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mart 23, 2023
Aç zombi istiflerinden geçin. Silahlarınızı ve kılıcınızı kullanarak ne kadar ileri gidebileceğinizi görün!
  • Move
    Shoot

Kıyamet sonrası bir dünyada heyecan verici bir maceraya hazır mısınız? Engellenmemiş ve doğrudan internet tarayıcınızda oynamaya hazır nihai zombi oyunu Deads on the Road'dan başka bir yere bakmayın.

Oyuna başlar başlamaz bir uçaktan zombi istilasına uğramış bir ülkeye bırakılacaksınız. Güvenliğe doğru ilerlerken, güvenilir tabancanızla yaşayan ölü sürülerinin arasından ateş ederek geçmeniz gerekecek. Yine de, mermileriniz bittikten sonra, zombilerin arasından yolunuzu kesmeye devam etmek için bir kılıca geçmeniz gerekecek.

Sıkılma konusunda endişelenmeyin çünkü oyun oynadıkça daha heyecanlı hale geliyor. Ne kadar çok zombi öldürürseniz, o kadar çok para kazanırsınız. Bu parayı yeni alanların kilidini açmak ve ölümsüzlere karşı kullanılacak yeni silahlar bulmak için harcayın.

Deads on the Road, nişancı oyunlarından ve zombi oyunlarından hoşlanan çocuklar için harika bir engelsiz oyundur. Basit kontrolleri ve bağımlılık yapıcı oynanışı ile sizi saatlerce meşgul edecek.

Peki ne bekliyorsun? Zombi kıyametini üstlenmeye ve daha fazlası için geri gelmenizi sağlayacak en üst düzey nişancı oyunu ve engellenmemiş oyun olan Deads on the Road'da becerilerinizi sergilemeye hazırlanın. Şimdi oynayın ve ölümsüzlerin istila ettiği bir dünyada ne kadar süre hayatta kalabileceğinizi görün!

Özellikler:

  • 3 boyutlu grafikler
  • Sizi koltuğunuzun kenarında tutacak yoğun oyun
  • Kesintisiz aksiyon
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Mart 2023
Geliştirici
Deads on the Road, Hihoy tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Deads On The Road game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.1k times and has received a rating of 5.00 / 5 din 7 votes. This awesome game has been made by Hihoy and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Deads On The Road game, make sure to check out our other exciting games.