Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Day D: Tower Rush

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi March 06, 2015
Day D: Tower Rush, web sitemizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz harika bir kule savunma oyunudur!
  • Play

Day D: Tower Rush, Jura döneminden başlayarak tarihin akışını değiştirme şansının olduğu bir kule savunma oyunudur! Bu zaman yolculuğu yapan profesöre yardım edip hızlı bir şekilde yardım etmezseniz dinozorlar tarafından yenmesine yardım edin! Bu yüzden dinozorlarla savaşın ve beyninizi çevrimiçi en iyi stratejist olmak için eğitin. Ayrıca, web sitemizde ücretsiz olarak yüzlerce benzer oyunu çevrimiçi olarak deneyin.

Daha fazla çevrimiçi oyun oynamakla ilgileniyor musunuz? Kategorilerimizde sunduğumuz oyunlara baktınız mı? Bazı ücretsiz oyunlar havasındaysanız ancak ne oynayacağınızdan emin değilseniz, yapacak bir şey aramaya başlamak için ideal yer burasıdır. Yarış oyunlarından birinci şahıs nişancı oyunlarına, ayrıca atari oyunları ve simülasyon oyunlarına kadar her şeyi içeren binlerce ücretsiz bilgisayar oyunumuz var. Ve işte biraz daha iyi haber: Burada her gün web sitemizde oynanacak yeni bir oyun olacak, bu yüzden uğradığınızdan ve kontrol ettiğinizden emin olun!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 2D grafikler
  • Hızlı tempolu oyun
  • Bir sürü dinozor
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Içerik Derecelendirme
EVERYONE +10PEGI 12
This Day D: Tower Rush game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 21.7k times and has received a rating of 4.41 / 5 din 32 votes. and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Day D: Tower Rush game, make sure to check out our other exciting games.