Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Danger Dash

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ekim 19, 2022
Danger Dash, 1001-oyun.com'da ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir koşu oyunudur. Oynat'a tıklayın ve deneyin!
  • Move

Temple Runner'ı hiç oynadın mı? Bu klasik oyunun hayranıysanız ve engellenmemiş daha fazla koşu oyunu arıyorsanız, denemeniz için bir oyunumuz var!

Çevrimiçi koşu oyunu Danger Dash, ilk Temple Run'a çarpıcı bir şekilde benziyor. İlerlemek için reflekslerinize ve anlık kararlar verme yeteneğinize güvenmeniz gerekecek. Koşunuz boyunca geçmeniz, üzerinden atlamanız veya altından kaymanız gereken çeşitli engellerle karşılaşacaksınız. Ek olarak, mağazada farklı bonuslar ve avantajlar ile yepyeni karakterler satın almak için kullanabileceğiniz paraları toplayacaksınız. Ne diyorsun peki? Sizi bilgisayar ekranına yapıştıracak bir oyun oynamaya hazır mısınız? Öyleyse, ne yapabileceğinizi görebilmemiz için Oynat düğmesine basın.

Web sitemizde her gün oynamak için yeni bir oyun bulun! Şu anda tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz, birçoğu engellenmemiş oyunlar olan binlerce çevrimiçi oyunumuz var!

Özellikler:

  • Stilize 3D grafikler
  • Hızlı tempolu oyun
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Ekim 2022
Geliştirici
Danger Dash, Gameloft tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Danger Dash game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.1k times and has received a rating of 3.86 / 5 din 7 votes. This awesome game has been made by Gameloft and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Danger Dash game, make sure to check out our other exciting games.