Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Cyclo Maniacs 2

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Kasım 29, 2012
Çılgın bisiklet yarışlarına katılın ve rekabette bir adım önde olmak için fiziğe meydan okuyan gösteriler yapın!
 • Jump
  Move
  Pause
  Reset Game

Yarış oyunları hayranıysanız, Cyclo Maniacs 2'ye göz atmalısınız!

Bu çevrimiçi oyun hakkında bu kadar özel olan ne diye sorabilirsiniz? Cyclo Maniacs 2, üzerinde yarışacak birçok parkur ve bir ton kilitlenebilir karakter içeren süper eğlenceli bir oyundur, buna yumuşak ve duyarlı kontroller ve zorlu bir oyun deneyimi ekler ve her oyuncuya uygun sağlam bir oyununuz olur.

Her biri 5 parkur ile yarışlarınızı yapabileceğiniz 5 alan var. bu pistlerin her birinin üstesinden gelmek için kendi zorluklarının yanı sıra liderliği ele geçirme şansını kaçırmayacak çok yetenekli rakipler var. Onları alt etmek için yeteneklerinizi maksimumda kullanmak ve bitiş çizgisine ilk ulaşan olmak için araziyi ve bisikletinizi kullanmak size kalmış.

Bisikletiniz istediğiniz kadar hızlı değilse, yükseltme satın alabileceğinizi bilmelisiniz. Yoğun bir bisiklet yarışına hazırsanız, Oynat düğmesine tıklayın ve başlayalım! Daha fazla çevrimiçi oyun mu arıyorsunuz? Oyun kategorilerimize bakmayı denediniz mi?

Bazı ücretsiz oyunlar havasındaysanız ancak ne oynayacağınızı bilmiyorsanız, aramaya başlamak için mükemmel bir yer. Araba oyunlarından atıcılık oyunlarına, atari oyunlarına ve simülatör oyunlarına kadar oynayabileceğiniz binlerce ücretsiz oyunumuz var, hepsi bizde. Ve işte daha iyi haberler: Web sitemizde her gün oynanacak yeni bir oyun olacak, o yüzden bize bir göz atın!

Özellikler:

 • 2D grafikler
 • Geçmek için birçok zorlu seviye
 • Çok sayıda açılabilir karakter
 • Yükseltmeler
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Şubat 2022
Geliştirici
Cyclo Maniacs 2, TurboNuke tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Cyclo Maniacs 2 game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 15.3k times and has received a rating of 4.00 / 5 din 8 votes. This awesome game has been made by TurboNuke and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Cyclo Maniacs 2 game, make sure to check out our other exciting games.