Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Cycle Sprint

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mayıs 26, 2022
1001-oyun.com'da Cycle Sprint ile bisiklet yarışı dozunuzu alın! Bu oyunu ve daha fazlasını tamamen ücretsiz oynayın!
  • Interact With The Game
    Move
    Boost

Bilgisayar için bisiklet oyunları arıyorsanız doğru yere geldiniz! Web sitemizde, bitiş çizgisine ilk ulaşan olmak için elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışırken bisikletinizi yüksek hızlarda sürebileceğiniz harika bir yarış oyunu oynayabilirsiniz. Görsel olarak, oyun harika görünüyor ve basit kontroller, hemen çalışmaya başlayacağınız anlamına geliyor.

Oyun oldukça basit. Bitiş çizgisini ilk geçen olmaya çalışırken diğer bisikletçilerle yarışmanız gerekiyor. Ama işte yakalama! Kullanabileceğiniz sınırlı miktarda enerjiniz var. Bir kez ondan kurtulduğunuzda, hala yarışın içinde olacaksınız ama çok daha yavaş hareket edeceksiniz. Ama neyse ki pistin etrafına dağılmış su şişeleri var. Enerji barınızı dolduracakları için onları topladığınızdan emin olun! Cycle Sprint ile üç ülkede bisiklet yarışlarına katılırsınız: İtalya, Frace ve İspanya, her bölgenin kendine göre farklı bir görünümü vardır. Ve bu çevrimiçi oyuna başlamak için bilmeniz gereken tek şey bu. Tek yapmanız gereken o Oynat düğmesine tıklamak ve başlangıç ​​çizgisine gitmek!

1001-oyun.com'da her gün oynamak için ücretsiz bir oyun bulun! Şu anda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz binlerce ücretsiz oyunumuz var ve bu oyunların çoğu da Engelsiz Oyunlar, yani ofisiniz veya okulunuz da dahil olmak üzere her yerden bunlara erişebilir ve oynayabilirsiniz!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 2D grafikler
  • Üç ülkede yarış: İtalya, Fransa ve İspanya
  • Hızlı tempolu oyun
  • Cep telefonlarında kullanılabilir
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
Mayıs 2022
Geliştirici
Cycle Sprint, Code This Lab tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Cycle Sprint game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2k times and has received a rating of 3.93 / 5 din 15 votes. This awesome game has been made by Code This Lab and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Cycle Sprint game, make sure to check out our other exciting games.