Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Cyberpunk Shooter

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Temmuz 11, 2022
Sayısız düşman sizi ele geçirmek için dışarı çıktığından ve tek müttefikiniz silahınız olduğundan, distopik bir gelecekte hayatta kalın!
 • Move
  Shoot
  Switch Weapons
  Run
  Action/ Collect item
  Jump
  Bullet Time
  Crouch

Boş zamanlarınızda oynamak için engellenmemiş bazı atış oyunları mı arıyorsunuz? Ücretsiz atış oyunları en sevdiğiniz çevrimiçi oyun türü mü? Eğer öyleyse, hoşunuza gidebilecek bir şeyimiz var!

Cyberpunk Shooter, hayatta kalma becerinizi test edecek bir atış oyunudur! Herkesin adaleti eline alması gereken distopik bir geleceğe adım atın. Silahlarınız dışında güvenebileceğiniz kimse yok ve mermileriniz olduğu sürece sizi yarı yolda bırakmazlar. Ve bulabileceğiniz tüm mermilere ihtiyacınız olacak çünkü yakında öğreneceğiniz gibi, bu distopik dünyada düşmanlarınız var - birçoğu. Özel atış becerilerinizi kullanın ve kendinizi elenmediğinizden emin olarak mümkün olduğunca çabuk gönderin! Bu göz korkutucu bir görev, ancak yarının nasıl göründüğünü görmek istiyorsanız, elinizden gelenin en iyisini yapmanız gerekecek!

Destansı çatışmalara girerken sağlık paketlerine dikkat edin, bunlar gerçekten hayat kurtarıcıdır! Cyberpunk Shooter'ı sevdiyseniz ve daha fazla silah oyunu arıyorsanız, oyun kategorilerimize gidin! Bizde bunlardan bolca var ve her gün yeni oyunlar ekleniyor!

Özellikler:

 • 3D grafikler
 • Yoğun oyun
 • zorlu seviyeler
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Aralık 2020
Geliştirici
Cyberpunk Shooter, Vseigru tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
TEENPEGi 16
This Cyberpunk Shooter game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.9k times and has received a rating of 5.00 / 5 din 10 votes. This awesome game has been made by Vseigru and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Cyberpunk Shooter game, make sure to check out our other exciting games.