Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Cyberpunk: Resistance

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ağustos 10, 2022
Cyberpunk: Resistance'ın fütüristik distopik dünyasında hayatta kalabilir misiniz? Silahlarınızı hazırlayın ve öğrenelim!
 • Shoot
  Aim
  Move
  Jump
  Crouch

Engellenmemiş en havalı nişancı oyunlarını mı arıyorsunuz? Birinci şahıs nişancı oyunları en sevdiğiniz oyun türü mü? O halde bugünün oyununa hazır olun: Cyberpunk: Resistance!

Bu geleceğin distopik dünyasında tek amaç hayatta kalmaktır. Gönderildiğiniz tehlikeli görevlerden her zaman geri döndüğünüzden emin olmak için elinizden gelen her şeyi yapmalısınız. Sık sık size her yönden ateş eden düşmanlarla çevrili olacaksınız. Beynini kullan ve nasıl çıkacağını bul! Bir şeyin arkasına geçin, saklanın ve karşılık vermek için en iyi zamanı bekleyin. Bu tehlikeli dünyada yaşamak için gerekli becerilere sahip misiniz? "Oynat" a basarak öğrenelim.

Daha da fazla ücretsiz bilgisayar oyunu oynamak istiyor ama onları nerede arayacağınızı bilmiyor musunuz? Oyun kategorilerimize göz atmayı deneyin! Oynamak için çok sayıda ücretsiz çevrimiçi oyunumuz var ve her gün daha pek çoğu ekleniyor!

Özellikler:

 • Düşük poli 3D grafikler
 • Kazandığınız paralarla havalı silahlar satın alabilirsiniz.
 • Zorlu oyun

Yayın tarihi
Ağustos 2022
Geliştirici
Cyberpunk: Resistance, justaliendev tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
TEENPEGi 16
This Cyberpunk: Resistance game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.9k times and has received a rating of 3.89 / 5 din 18 votes. This awesome game has been made by justaliendev and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Cyberpunk: Resistance game, make sure to check out our other exciting games.