Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Cyberpunk: Blast And Fly

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Şubat 19, 2023
Sürüş becerilerinizi bir sonraki seviyeye taşıyın! Bir siberpunk araba sürün ve diğer sürücüleri onlar sizi vurmadan önce vurun!
 • Fly
  Tilt
  Brake
  Shoot
  Nitro

Cyberpunk: Blast and Fly, çocukların ve atış oyunlarını sevenlerin keyifle oynayacağı eğlenceli bir çevrimiçi araba oyunudur. Bu fütüristik oyunda, siberpunk tarzı bir arabayı şehrin içinden uçuracak ve diğer uçan arabaları onlar size yapmadan önce vuracaksınız. Hızlı refleksler ve iyi nişan alma gerektiren, kalbinizi hızlandıran bir oyun.

Etrafta uçarken, binalara ve asılı yollara çarpmaktan kaçınmalısınız çünkü bunu yapmak sağlık barınızı tüketir. Oyunda size avantaj sağlamak için arabanızın rengini değiştirebilir ve silahlarını yükseltebilirsiniz.

Cyberpunk: Blast and Fly, sürükleyici ve görsel olarak çekici bir ortam sağlayan düşük poli ancak harika grafiklere sahiptir. İlk başta, kontrolleri anlamak zor olabilir, ancak sorunsuz ve hızlı yanıt veriyorlar, bu yüzden onları kavramak çok kolay.

Bu araba oyununu hemen şimdi ve buradan ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Nişancı oyunlarını ve çevrimiçi oyunları seven çocuklar için harika. Hızlı aksiyonu ve heyecan verici oynanışıyla ilginizi çekecek ve eğlendirecek.

Her gün sitemizde oynamak için ücretsiz bir oyun bulabilirsiniz. Oyun kategorilerimizi incelerseniz, birçok ücretsiz çevrimiçi oyun bulabilirsiniz. Araba oyunlarımız, atış oyunlarımız, engelsiz oyunlarımız ve aklınıza gelebilecek hemen hemen her şey var.

Özellikler:

 • 3D düşük poli grafikler
 • Özelleştirilebilir araba
 • El-göz koordinasyonunu geliştirir
 • Rekabetçi oyun
 • Duyarlı Kontroller

Yayın tarihi
Aralık 2022
Geliştirici
Cyberpunk: Blast and Fly, JustPlay tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Cyberpunk: Blast And Fly game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.4k times and has received a rating of 4.25 / 5 din 16 votes. This awesome game has been made by JustPlay and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Cyberpunk: Blast And Fly game, make sure to check out our other exciting games.