Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Cyberpunk 2D

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi August 22, 2023
Cyberpunk 2D'nin tehlikeli fütüristik dünyasında hayatta kalabilecek misiniz? Oynat'a tıklayın ve ne kadar ileri gidebileceğinizi görelim!
 • Move
  Shoot
  Dash
  Jump
  Menu

Destansı bir Cyberpunk Macerasına Atılın: Çocuklar İçin Nihai Platform Oyunu!

Her fırsatta tehlike ve heyecanın beklediği yer. Cyberpunk 2D sadece bir oyun değil; genç oyuncuları kalp atışlarını hızlandıran bir parkur dünyasına ve cesur suçla mücadele aksiyonuna sokan heyecan verici bir çevrimiçi platform deneyimi.

Ölüme Meydan Okuyan Parkur Becerilerinde Ustalaşın

Cesur başkahraman olarak, ölüme meydan okuyan parkur becerilerinde ustalaşacak, yüksek gökdelenlerin üzerinden atlayacak ve nefesinizi kesecek dudak uçuklatan akrobasi hareketleri yapacaksınız. Ancak bu sadece fiziksel hünerle ilgili değil, aynı zamanda taktiksel zihninizi bilemekle ilgili. Savaş

Suç Lordları ve Yandaşları

Hain planlarını engellemek için sibernetik geliştirmelerinizi ve fütüristik silahlarınızı kullanarak suç lordları ve yandaşlarıyla savaşın.

Büyüleyici Cyberpunk Estetiğine Dalın

Her pikselin farklı siberpunk estetiğini yansıttığı büyüleyici Cyberpunk 2D dünyasına dalın. Oyunun 2D piksel grafikleri, görsel olarak çarpıcı bir deneyim sunarken klasik atış oyunlarına saygı duruşunda bulunuyor. Platform oyunu ve nişancı oyununu kusursuz bir şekilde harmanlayarak, her seviyede hassasiyetle gezinecek ve düşmanları şık bir şekilde alt edeceksiniz.

Reflekslerinize ve Zekanıza Meydan Okuyun

Reflekslerinizi ve zekanızı zorlayan bir maceraya hazırlanın. Yoğun aksiyonla sorunsuz bir şekilde iç içe geçen karmaşık bulmacaları çözün ve yolculuğunuza derinlik katmanları ekleyin. Knight City'nin karanlık göbeğindeki gizemleri ortaya çıkardıkça, zaferin uyum sağlamayı ve kurnaz düşmanları zekice alt etmeyi gerektirdiğini anlayacaksınız.

Çocuklar İçin En İyi Ücretsiz Oyun

Ve en iyi kısım? Çocuklar için en iyi ücretsiz oyunlar arasında yer alan Cyberpunk 2D, genç oyuncuların keyif alabileceği erişilebilir ve heyecan verici bir oyun deneyimi sunuyor. Knight City'nin ihtiyaç duyduğu siberpunk kahramanı olarak kaderinizi kucaklayın - bu heyecan verici çevrimiçi platform oyununda zafere giden yolda zıplamaya, ateş etmeye ve bulmacalar çözmeye hazır mısınız? Knight City'nin geleceği sizin ellerinizde. Maceranıza Bugün Başlayın!

Özellikler:

 • 2D piksel grafikler
 • Aksiyon dolu oyun
 • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
February 2023
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 7
This Cyberpunk 2D game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 363 times and has received a rating of 5.00 / 5 din 1 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Cyberpunk 2D game, make sure to check out our other exciting games.