Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Cyber Battle

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mayıs 02, 2023
Cyber Battle'ın distopik dünyasında hayatta kalabilecek misin? Silahını doldur ve elinde ne olduğunu görelim!
 • Move
  Shoot
  Jump
  Run

Heyecan Verici Bir Birinci Şahıs Nişancı mı Arıyorsunuz? Siber Savaşa Bakın!

Okulda oynamak için heyecan verici bir FPS oyunu mu arıyorsunuz? Cyber Battle'a bir göz atın! Çocuklara yönelik bu heyecan verici çevrimiçi atış oyunu engellenmemiş ve oynamaya hazır.

Sürükleyici Oyun Deneyimi

Cyber Battle, ister tecrübeli bir oyuncu olun ister atış oyunlarında yeni olun, heyecan ve macera taleplerinizi karşılayacağından emin olabilirsiniz. Düşük poli grafikler ve neon renkli geleceğin siberpunk dünyası, sizi eğlendirecek sürükleyici bir oyun deneyimi yaratıyor.

Zorlu ve Eğlenceli

Okul için engeli kaldırılan diğer FPS oyunlarının aksine, Cyber Battle hem zorlu hem de eğlenceli olacak şekilde tasarlanmıştır, böylece sıkılmaz veya hayal kırıklığına uğramazsınız. Acımasız robotik saldırganları savuşturmak ve her düşman dalgasından sağ çıkmak için hızlı reflekslere ve uzman atış becerilerine ihtiyacınız olacak.

Retro ve Fütüristik Estetiğin Eşsiz Karışımı

Piyasadaki en iyi çevrimiçi atış oyunlarından biri olan Cyber Battle, onu diğer ücretsiz çevrimiçi atış oyunlarından ayıran benzersiz bir retro ve fütüristik estetik karışımı sunuyor.

Savaşa Bugün Katılın!

Peki ne bekliyorsun? Aksiyona dalın ve nihai FPS oyunu Cyber Battle'da hayatta kalmak için gerekenlere sahip olup olmadığınızı görün.

Özellikler:

 • 3D düşük poli grafikler
 • Hızlı oyun
 • El-göz koordinasyonunu geliştirir
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Nisan 2023
Içerik Derecelendirme
TEENPEGi 12
This Cyber Battle game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 784 times and has received a rating of 5.00 / 5 din 4 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Cyber Battle game, make sure to check out our other exciting games.