Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Cut The Rope

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mayıs 14, 2015
Cut The Rope nihayet web sitemizde ücretsiz olarak mevcut! Gelin ve kaç seviye geçebileceğinizi görün!
  • Play

Cut The Rope, son derece popüler bir bulmaca oyunudur! Om Nom'a tatlı beslemek için ipi kesin. Gizemli bir paket geldi ve içindeki canavarın tek bir isteği var. ŞEKER! Bu ödüllü, bağımlılık yaratan eğlenceli fizik tabanlı oyunda altın yıldızları toplayın, gizli hediyeler bulun ve heyecan verici yeni seviyelerin kilidini açın!

Daha fazla çevrimiçi oyunla ilgileniyor musunuz? Oyun kategorilerimizi araştırdınız mı? Ücretsiz oyunlar havasındaysanız ama ne oynayacağınızı bilmiyorsanız, aramaya başlamak için burası ideal nokta. Araba oyunları, nişancılık oyunları, atari oyunları ve simülasyon oyunları dahil on binlerce ücretsiz bilgisayar oyunu sunuyoruz. Ek olarak, web sitemizde her gün oynayabileceğiniz yeni bir oyun olacak, bu yüzden bizi ziyaret ettiğinizden emin olun!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 2D grafikler
  • Fizik tabanlı oyun
  • İyi zeka oyunu
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Cut The Rope game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 10.2k times and has received a rating of 4.71 / 5 din 7 votes. and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Cut The Rope game, make sure to check out our other exciting games.