Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Cut 3D

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Şubat 21, 2023
Cut 3D ile ağaç işleme becerilerinizi gösterin! Becerileriniz varsa Oynat'ı tıklayın ve biraz odun keselim!
  • Interact With The Game

Cut 3D, çocuklar için ücretsiz çevrimiçi oyunlar oynamaktan keyif alan sıradan oyuncular için ideal, eğlenceli ve ilginç bir simülasyon oyunudur. Bu oyunda oyuncular, odun toplamak için ağaçları kesmesi, ağaç kütüklerini temizlemesi ve elektrikli testereyi monte etmesi gereken bir oduncu rolünü üstlenir. Oyunun estetiği basit ama şık, oyunculara sürükleyici bir deneyim sunuyor.

Cut 3D'nin inanılmaz derecede çeşitli oynanabilirliği, onu eğlence sağlayan engellenmemiş oyunlar arayan herkes için harika bir seçenek haline getiriyor. Başlamak için oyuncular bir orman ağacını devirmeli, dallarını çıkarmalı ve onu kütük haline getirmelidir. Yeterince odun topladıklarında, bunu ev inşa etmek ve bahçelerini süslemek için kullanabilirler.

Cut 3D, çocuklar için benzersiz ve ilgi çekici bir deneyim sunan ücretsiz oyunlar arayanlar için harika bir seçimdir.

Genel olarak Cut 3D, sıradan oyunlardan hoşlanan ve benzersiz ve ilgi çekici bir deneyim sunan ücretsiz bir çevrimiçi oyun arayan herkes için mükemmel bir seçimdir. Öyleyse neden bekleyelim? Bugün Cut 3D oynamaya başlayın ve ne kadar odun toplayabileceğinizi görün!

Özellikler:

  • 3 boyutlu grafikler
  • Çeşitli oyun
  • Oynaması kolay

Yayın tarihi
Şubat 2023
Geliştirici
Cut 3D, IT-Hype tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Cut 3D game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.4k times and has received a rating of 4.76 / 5 din 17 votes. This awesome game has been made by IT-Hype and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Cut 3D game, make sure to check out our other exciting games.