Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Cursed Treasure 2

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mart 22, 2013
Kötü alanınızı iyi güçlerden koruyabilir misiniz? Orklarınız parlayan zırhlı şövalyeleri yenebilecek mi? Oynat'a tıklayın ve öğrenin!
  • Interact With The Game

En iyi çevrimiçi kule savunma oyunlarını mı arıyorsunuz? Lanetli Hazine 2'den başka bir yere bakma! Bu ilgi çekici strateji oyununda, her şeye gücü yeten büyülü mücevher stokunuzu onlara göz diken iyi kahraman sürülerinden korumakla görevlendirildiniz.

Kralın kendisi mücevherlerinizi arıyor, bu yüzden kötü güçleri bir araya getirmeli ve onu ve birliklerini engellemek için kuleler inşa etmelisiniz. Kulelerinizi yükseltin, enerji için Soda tüketin, güçlü büyüleri serbest bırakın ve mücevherlerinizi korumak için ne gerekiyorsa yapın. Ne de olsa, kötü olabilecekken neden iyi olasın?

Orkların, iblislerin ve ölümsüzlerin güçlerini kullanarak, yaklaşmaya cesaret eden her kahramanı yok etmek için yollar boyunca benzersiz ve güçlü kuleler inşa edeceksiniz. Bu, kule savunma oyunlarını ve strateji oyunlarını seven herkes için en iyi ücretsiz çevrimiçi oyunlardan biridir.

Yani, karanlığın gücünü parmaklarınızın ucuna getiren heyecan verici bir kule savunma oyunu arıyorsanız, Cursed Treasure 2'den başkasına bakmayın. , bu oyun kesinlikle sizi saatlerce eğlendirecek.

Daha fazla kule savunma oyunu, aksiyon oyunu veya genel olarak daha fazla engellenmemiş oyun için oyun kategorilerimize göz atın! Orada şu anda oynayabileceğiniz çok sayıda ücretsiz oyun bulabilirsiniz ve her gün daha fazlası eklenmektedir!

Özellikler:

  • Parlak ve renkli 2D grafikler
  • yükseltilebilir kuleler
  • Eğlenceli ve zorlu oyun
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Kasım 2019
Geliştirici
Cursed Treasure 2, IriySoft tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Cursed Treasure 2 game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 15.9k times and has received a rating of 4.25 / 5 din 8 votes. This awesome game has been made by IriySoft and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Cursed Treasure 2 game, make sure to check out our other exciting games.