Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Cubes2048

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi July 26, 2023
2048 oyununa aşina mısınız? Peki, bu klasik bulmaca oyununa eğlenceli bir dokunuş katan bir oyuna ne dersiniz?
  • Move

IO Games Online'da Cubes 2048 - Çocuklar İçin Yılan Oyunlarının Heyecan Verici Dünyası'na hoş geldiniz!

Cubes 2048, çevrimiçi io oyunlarının heyecan verici dünyasında çocuklar için en büyüleyici yılan oyunlarından biridir! Unblocked66 Games kategorisinde oynayabileceğiniz süper eğlenceli unblocked 2048 oyunudur. Sayısal usta olmak için ücretsiz küpler edindiğiniz ve rakipleri daha az puanla yendiğiniz heyecan verici bir çevrimiçi maceraya hazırlanın. Bir 3D.io arenasında küplerle dans ettiğinizi, oyunu becerilerinizle yönettiğinizi hayal edin - bu bir patlama olacak!

Blok Birleştirme Sanatında Ustalaşın

Cubes 2048'de kazanmak için önceki çocuklara yönelik yılan oyunlarında olduğu gibi blok birleştirme sanatında ustalaşmalısınız. Yaptığınız her dumanlı hareket, küplerinizi büyütecek ve sizi art io oyunları aleminde nihai şampiyon olmaya yaklaştıracak. Aynı numaraya sahip iki küp bir araya geldiğinde, tıpkı klasik 2048 oyununda olduğu gibi, değerlerinin toplamıyla yeni bir blok oluşturmak için birleşirler. Bir yapboz oyunu gibi ama harika bir dokunuşla!

Doymak bilmez Bir Yırtıcı Olmak İçin Düşük Değerlere Sahip Küplerle Ziyafet Çekin!

Ancak dikkatli olun, çünkü diğer engellenmemiş 2048 oyunlarında olduğu gibi daha düşük numaralı küpleri yiyebilirsiniz. İster diğer oyunculara ait olsunlar, ister öylece ortalıkta dolaşıyor olsunlar, çok aç bir yırtıcı olun ve patronun kim olduğunu herkese göstermek için kendinizi o küçük küplerle tıka basa doyurun! Ancak, sizi de yenmeye çalışabilecek zeki rakiplere dikkat edin - dikkatli ve stratejik kalın!

Kurnaz Taktikler ve Hızlı Düşünme - Zirveye Çıkın!

Cubes 2048'de en iyi olmak için diğer çevrimiçi io oyunlarında olduğu gibi zekice numaralar kullanmanız ve hızlı düşünmeniz gerekecek. Diğerlerinin önüne geçmek ve harika fırsatlar yakalamak için hız güçlendirmesini kullanın ya da Unblocked66 Games kategorisinde düşmanlardan kaçmak ve diğer oyunculara yetişmek için genel güçlendirmeyi kullanın.

Bölünme İşaretine Dikkat Edin - Tehlikelerin Arasından Geçin!

Ama çocuklar için diğer yılan oyunlarında olduğu gibi bölme işaretine dikkat edin! Rakamlarınızı yarıya indirebilecek bir tehlike sembolü – bunun olmasını kesinlikle istemezsiniz! Bu yüzden dikkatli olun ve sayısal mükemmelliğe giden yolunuza odaklanın.

Meydan Okumayı Kucaklayın - Sayısal Şampiyon Olun!

Cubes 2048'deki yolculuk için heyecanlı mısınız? Küpleri birleştir, arkadaşlarını alt et ve sayısal şampiyon ol! Bu bir meydan okuma, ama yapabileceğini biliyorum. Herkese yeteneklerinizi gösterin ve bu harika oyunda en iyisi olun!

Unblocked66 Oyunlarında Harika Zaman Geçirin - Eğlence Başlasın!

Unblocked66 Games kategorisindeki bu eğlenceli ve unblocked 2048 oyununu oynayarak harika zaman geçirin! Çok eğleneceksin!

Özellikler:

  • 3 boyutlu grafikler
  • Eğlenceli ve rekabetçi oyun
  • Çok oyunculu
  • Oynaması çok kolay

Yayın tarihi
December 2022
Geliştirici
Cubes2048, Playmost Games tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Cubes2048 game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 578 times and has received a rating of 5.00 / 5 din 2 votes. This awesome game has been made by Playmost Games and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Cubes2048 game, make sure to check out our other exciting games.