Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Cube Hero: Odyssey

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mart 21, 2023
Herhangi bir yönde yürüyebileceğiniz ve canavarlarla savaşabileceğiniz bir macera arıyorsanız doğru yerdesiniz!
 • Move
  Attack
  Dash
  Use Skill
  Target Lock
  Pause

Sizi tehlikeler, zorluklar ve ödüllerle dolu fantastik bir dünyada destansı bir yolculuğa çıkaracak nihai macera oyunu Cube Hero: Odyssey'e hoş geldiniz. Çevrimiçi RPG oyunları ve fantezi oyunları oynamayı seviyorsanız, bu oyun tam size göre! Parlak ve renkli grafikleri ve Link's Awakening'in Nintendo Switch'teki yeniden yapımına benzeyen büyüleyici sanat tarzıyla Cube Hero: Odyssey, unutamayacağınız bir macera.

Bu oyunda, bilinmeyen bir diyarı keşfetmekle ve yolunuza çıkan tüm düşmanları yenmekle görevli bir kaşif olarak oynuyorsunuz. Bir sonraki seviyeye geçmeden önce, tüm düşmanları bulmak ve yenmek için zekanızı ve yeteneklerinizi kullanarak her seviyeyi keşfetmelisiniz. Bununla birlikte, savaş yeteneklerinizi test edecek şiddetli canavarlar, ateş saçan uçan ejderhalar ve mantarlı okçularla karşılaşabileceğiniz için dikkatli olun. Her düşmanı ayrı ayrı yenmek için stratejik becerilerinizi ve zamanlamanızı kullanmalısınız.

Her seviyeden sonra sağlığınızı veya saldırı gücünüzü iyileştiren yükseltmeleri edinme seçeneğiniz vardır. Oyun sırasında kazandığınız parayla, gelecekte daha da zorlu görevlerin üstesinden gelmenize yardımcı olacak yükseltmeler satın alabilirsiniz. Akıllıca seçim yapın, çünkü bu yükseltmeler Cube Hero: Odyssey'deki başarınız için kritik öneme sahip olabilir.

Bu çevrimiçi oyun, macera oyunlarını, çevrimiçi fantezi oyunlarını ve RPG oyunlarını seven çocuklar için idealdir. Oynaması ücretsiz özelliği ile internet tarayıcınız üzerinden direkt olarak oyuna erişerek istediğiniz zaman istediğiniz yerde oynamanızı kolay ve rahat hale getirir. Peki, ne bekliyorsun? Maceraya katılın ve bugün bir Cube Hero: Odyssey olun!

Özellikler:

 • Güzel 3D grafikler
 • Sevimli sanat tarzı
 • Zorlu düşmanlar
 • Öğrenmesi ve oynaması kolay
Yayın tarihi
Mart 2023
Geliştirici
Cube Hero: Odyssey, Paraverse tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Cube Hero: Odyssey game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 525 times and has a promising start. This awesome game has been made by Paraverse and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Cube Hero: Odyssey game, make sure to check out our other exciting games.