Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Cube Craft 2

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi March 20, 2023
Cube Craft'ın muhteşem dünyasını keşfedin ve arazinizi göz alabildiğine genişletin!
  • Move

Çocuklar için mükemmel olan eğlenceli ve basit bir oyun mu arıyorsunuz? Minecraft'a benzeyen ücretsiz web tarayıcı oyunu Cube Craft 2'ye göz atın.

Cube Craft 2'de yeni şeyler üretmek için kaynakları toplayacak ve demirhane gibi yapılar inşa edeceksiniz. Bölgenizi genişlettikçe, daha da fazla nesne oluşturmak için kullanılabilecek yeni kaynak türleri keşfedeceksiniz. Oyun, zaman kısıtlaması veya aciliyet duygusu olmaksızın rahat ve rahattır.

Ücretsiz Minecraft oyunlarından hoşlanıyorsanız, Cube Craft 2'nin oldukça benzer olduğunu göreceksiniz. Alması ve oynaması kolay gündelik bir oyundur, bu da onu çocuklar ve karmaşık olmayan oyunlar arayan herkes için ideal kılar.

Ve en iyi kısım? Cube Craft 2, engellenmemiş bir Minecraft oyunudur, yani herhangi bir indirme veya özel yazılım olmadan doğrudan web tarayıcınızda oynayabilirsiniz.

Daha fazla ücretsiz oyun, aksiyon oyunu veya genel olarak daha fazla engellenmemiş oyun için oyun kategorilerimize göz atın! Orada şu anda oynayabileceğiniz çok sayıda ücretsiz oyun bulabilirsiniz ve her gün daha fazlası eklenmektedir!

Özellikler:

  • 3 boyutlu grafikler
  • Rahat ve rahatlatıcı oyun
  • Öğrenmesi ve oynaması çok kolay

Yayın tarihi
March 2023
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Cube Craft 2 game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.4k times and has received a rating of 4.20 / 5 din 20 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Cube Craft 2 game, make sure to check out our other exciting games.