Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Cryzen.io

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi September 07, 2023
Cryzen.io ile doğrudan aksiyona dalın! Oynat'a tıklayın ve dünyanın her yerinden oyunculara karşı epik atış maçlarına katılın!
 • Move
  Aim/zoom In/shoot
  Jump
  Run
  Reload
  Chat

Cryzen.io'ya hoş geldiniz: PC için En İyi FPS Oyununuz!

Heyecan verici savaşların sizi beklediği bir dünyaya adım atın ve engelsiz bir nişancı oyunu eğlencesi için arkadaşlarınızı bir araya toplayın. Çevrimiçi IO oyunlarının ve çok oyunculu oyunların en iyilerini bir araya getiren Cryzen.io, size yürek hoplatan aksiyon ve akıllara durgunluk veren zorluklar getiriyor.

Engelsiz Nişancı Aksiyonu ile Çok Oyunculu Kargaşaya katılın!

PC'ye yönelik bu FPS oyununda tüfekler ve sinsi keskin nişancı silahları da dahil olmak üzere bir dizi güçlü silah arasından seçim yapın. Dünyanın dört bir yanından arkadaşlarınızla hızlı tempolu Ölüm Maçı ve heyecan verici Takım Ölüm Maçı gibi farklı modlara katılın. Senin hedefin? Patlama yaşarken rakiplerinizi zekanızla alt edin.

Stratejide Ustalaşın ve Liderlik Tablosunu Ele Geçirin!

Cryzen.io sadece atış yapmaktan daha fazlasıdır; aynı zamanda stratejiyle de ilgilidir. Her karar oyununuzu etkileyecek şekilde, farklı silahları deneyerek ekipmanınızı özelleştirin. Ödüller kazanmak ve becerilerinizi geliştirmek için savaşları kazanın. Devasa çok oyunculu savaşlara ve bir oyun efsanesi olma şansına hazır olun. Atlamaya hazır mısın? Cryzen.io'nun meydan okumasını kabul edin ve PC'deki çevrimiçi çok oyunculu FPS oyunlarının dünyasını fethedin!

Özellikler:

 • 3 boyutlu grafikler
 • Aksiyon dolu ve rekabetçi oyun
 • Çok Oyunculu
 • Sezgisel kontroller

Yayın tarihi
August 2023
Içerik Derecelendirme
TEENPEGI 12
This Cryzen.io game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 661 times and has received a rating of 2.00 / 5 din 4 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Cryzen.io game, make sure to check out our other exciting games.