Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Crypto Master

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mayıs 12, 2022
Koş, engellerden kaçın, para topla, onları kripto paralara çevir ve olabildiğince zengin ol!
  • Interact With The Game

Hepimiz kripto paraları ve onları satın alan insanları duyduk. Şu anda gerçekten modalar, bu yüzden bugünün oyunu onlardan kendi payına sahip olacak. Ama merak etmeyin, tek kuruş harcamanıza gerek kalmayacak. Bu kripto oyunu aslında bir koşucu oyunudur ve çok eğlencelidir.

Para toplarken koşmaya devam etmeniz gerekecek. Bu parayı Bitcoin gibi kripto paralarla takas edebilirsiniz. Ayrıca parayı hesabınızda tutma veya bir araba satın alarak yatırım yapma seçeneğine de sahipsiniz.

Ne kadar çok engele çarparsanız o kadar çok para kaybedersiniz, bu yüzden onlardan mümkün olduğunca kaçınmaya çalışmak harika bir fikir olacaktır. Her koşunun sonunda size bir puan verilecek, ne kadar çok para toplarsanız, puanınız o kadar yüksek olacaktır. Peki zengin olmaya hazır mısın? Ardından devam edin ve Oynat düğmesini tıklayın ve ne kadar servet kazanabileceğinizi görelim!

Web sitemizde burada oynayabileceğiniz daha birçok ücretsiz bilgisayar oyunu var! Bunları bulmak için tek yapmanız gereken oyun kategorilerimize göz atmak. Orada hemen deneyebileceğiniz binlerce eğlenceli çevrimiçi oyunla karşılaşacaksınız ve her gün daha pek çoğu ekleniyor!

Özellikler:

  • 3D grafikler
  • Hızlı tempolu oyun
  • Öğrenmesi çok kolay kontroller

Yayın tarihi
Mayıs 2022
Geliştirici
Crypto Master, Digi Smile limited tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Crypto Master game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.5k times and has received a rating of 4.33 / 5 din 6 votes. This awesome game has been made by Digi Smile limited and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Crypto Master game, make sure to check out our other exciting games.