Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Crocword Crossword Puzzle Game

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi July 06, 2022
Timsah Bulmaca Oyunu sitemizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir kelime oyunudur!
  • Interact With The Game

Eğlenceli bir kelime karıştırma oyunu mu arıyorsunuz? Zeka oyunlarını sever misin? O zaman doğru yere geldiniz çünkü Crocword Crossword Puzzle Game canlı ve ücretsiz olarak sitemizde!

Peki bu oyun ne hakkında, diye sorabilirsiniz? Pekala, bu bir tür bulmaca oyunudur ve çok eğlenceli ve oynaması kolaydır. Her seviye farklıdır, bu nedenle her zaman tahmin edilecek yeni kelimeler olacaktır.

Bu oyunu nasıl oynuyorsun? Aslında oldukça kolay. Her seviyede, eksik harflerle bulmaca benzeri bir şekilde hizalanmış kelimeler göreceksiniz. Altlarında bazı harflerin olduğu bir daire var. Daire içindeki harfleri ve bulmacadaki eksik kelimeler için farenizi üzerlerine sürükleyerek kullanmanız gerekecek. Ayrıca isterseniz bu harfleri karıştırabilirsiniz, bu aslında eksik kelimeleri düşünmenize yardımcı olabilir.

Yani bir kelime ustası olduğunuzu düşünüyorsanız ve herhangi bir Scrabble oyununu yenebilirseniz, Oyna'ya tıklayın ve nasıl yapıldığını bize gösterin!

Web sitemizde her gün oynamak için ücretsiz bir oyun bulun! Şu anda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz binlerce çevrimiçi oyunumuz var ve bu oyunların çoğu da Engelsiz Oyunlar, yani ofisiniz veya okulunuz da dahil olmak üzere her yerden bunlara erişip oynayabilirsiniz!

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • Beyninizi uyarır
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
July 2020
Geliştirici
Crocword Crossword Puzzle Game, Clever Apps tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Crocword Crossword Puzzle Game game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.6k times and has received a rating of 3.67 / 5 din 9 votes. This awesome game has been made by Clever Apps and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Crocword Crossword Puzzle Game game, make sure to check out our other exciting games.