Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Crazy Drift

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Eylül 14, 2022
Burada, 1001-oyun.com'da Crazy Drift'i tamamen ücretsiz oynayın ve bize uzman sürüş becerilerinizi gösterin!
  • Drive

Merhaba, araba oyunu hayranları! Oynamak için yeni araba oyunları mı arıyorsunuz? Eğer durum buysa, doğru yere geldiniz! Bildiğiniz gibi, web sitemizde sayısız ücretsiz araba oyunu oynayabilirsiniz ve bugünün oyunu da bir istisna değil!

Crazy Drift, seviyelere saçılmış elmasları toplarken drift yapmak zorunda kalacağınız, çocuklar için eğlenceli bir araba oyunudur. Seviyeyi geçmeniz gereken o elmasları toplamaktan başka bir amacınız yok. Ve bu kadar! Yolunuzdaki tek gerçek engelin beceriniz olduğu eğlenceli bir oyun. Yani biraz eğlenmeye hazırsanız, sadece o Oynat düğmesine tıklayın ve sizi iş başında görelim!

Özellikler:

  • Basit ve temiz 2D grafikler
  • Pürüzsüz animasyonlar
  • El-göz koordinasyonunu geliştirir
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay
  • Çok duyarlı kontroller

Yayın tarihi
Ağustos 2022
Geliştirici
Crazy Drift, QkyGames tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Crazy Drift game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.7k times and has received a rating of 3.50 / 5 din 8 votes. This awesome game has been made by QkyGames and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Crazy Drift game, make sure to check out our other exciting games.