Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Crash: BoomNG Drive

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Şubat 11, 2023
Crash: BoomNG Drive ile sürüş becerilerinizi test edin! Bu araba sürme oyununu web sitemizde ücretsiz oynayın!
 • Drive
  Brake
  Switch Camera
  Nitro

En iyi çevrimiçi araba oyunu Crash: BoomNG Drive, size eğlenceli, hızlı tempolu bir sürüş deneyimi yaşatacak. Bu oynaması ücretsiz oyun, bir web tarayıcısından hemen oynanabilir, bu da oyunu tüm otomobil meraklıları için uygun ve erişilebilir kılar. Oyunda, her biri karmaşık ve ayrıntılı modellere sahip, hareketli bir şehir ve liman da dahil olmak üzere altı farklı harita var.

Her biri kendi yeteneklerine ve performansına sahip on dört farklı araç arasından seçim yapın. Oyun sırasında istediğiniz zaman araçlar arasında geçiş yapma olanağına sahipsiniz, bu da her birini test etmenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçmenize olanak tanır. Bu, istediğiniz yere gitmenizi ve seçtiğiniz arabanın sınırlarını test etmenizi sağlayan bir simülatör oyunudur. Sürüş deneyiminizi tamamen kişiselleştirmek için süspansiyon ve nitro dahil olmak üzere her arabanın parametrelerini bile değiştirebilirsiniz.

Bu sürüş simülatörü oyununu kaçırmayın ve bugün "Crash: BoomNG Drive"ı deneyin! Çevrimiçi araba oyunları, oynamak için araba oyunları, simülatör oyunları ve araba sürme oyunları hayranları için mükemmeldir. Bu oyun, yüksek hızlı heyecan ve özelleştirilebilirliğin benzersiz bir karışımını sunarak, herhangi bir araba oyunu tutkunu için mutlaka oynanması gereken bir oyun haline getiriyor.

Web sitemizde her gün oynamak için yeni bir oyun bulun! Şu anda tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz, çoğu engellenmemiş oyunlar olan binlerce çevrimiçi oyunumuz var! Ve daha da fazlası: Her gün yeni oyunlar ekliyoruz!

Özellikler:

 • 3 boyutlu grafikler
 • 6 harita
 • 14 araba
 • Oynaması kolay

Yayın tarihi
Şubat 2023
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Crash: BoomNG Drive game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 7.8k times and has received a rating of 3.73 / 5 din 60 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Crash: BoomNG Drive game, make sure to check out our other exciting games.