Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Crash & Stunt

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi August 14, 2023
1001-oyun.com'a yeni bir sürüş mücadelesi geldi! Onu fethetmek ve en iyi sürücü olmak için gerekenlere sahip misiniz?
 • Drive
  Brake
  Switch Camera
  Reset

En İyi Dublör Araba Oyununun İnanılmaz Dünyasına Dalın - Çevrimiçi ve Ücretsiz!

Ücretsiz olarak araba sürme akrobasi hareketlerinin heyecanını yaşamanıza izin veren en iyi çevrimiçi araba oyunu Crash & Stunt ile kesintisiz heyecana hazır olun. Basit bir oyundan daha fazlası; kalp atışlarını hızlandıran yarışmalar ve muhteşem akrobasilerle dolu bir macera!

Çevrimiçi En İyi Dublör Araba Oyunu Heyecanının Tadını Çıkarın - Ücretsiz!

Crash & Stunt, kalp atışlarını hızlandıran yarışmaların baş döndürücü akrobasi ile buluştuğu heyecan verici bir dünyadır. Bu sadece bitiş çizgisini geçmekle ilgili değil; bu bir hayatta kalma savaşı ve sürüş hünerinizin bir göstergesi. Sofistike dublör setleriyle dolu, amaca yönelik olarak inşa edilmiş arenalarda gezinirken kendinizi heyecana kaptırın ve tüm bunları zekanızla alt edip alt edeceğiniz rakipler ararken yapın. Arkanızda yok edilmiş arabalardan oluşan bir tuval çizin ve saf kaosun tadını çıkarın.

Becerilerinizi Açığa Çıkarın ve Çevrimiçi Ücretsiz Araba Sürme Oyunlarında En İyisi Olun!

Saldırınıza yenik düşen her rakibin aracıyla skor tablosunda yükselin ve ünlü Crash & Stunt Grand Champion unvanını perçinlemeye her zamankinden daha fazla yaklaşın. Önünüzde, aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi araç seçeneği sunan bir oyun garajı açılır. Bunu takiben, titizlikle hazırlanmış bir antrenman sahasında kendinizi rakiplerle karşı karşıya bulacaksınız. Dizinin ortasında rakipler ararken, genişlikte ilerlemek için hızlanın. Araçları hedefinize geldiğinde, üzerlerinde hesaplanmış etkileri serbest bırakın. Kırılan ve hırpalanan her düşman arabası için oyun size bol miktarda puan kazandırıyor. Nihayetinde yarışta zafer, aracı sürekli hareket halinde olan yarışmacıya verilir.

Eğlenceye Katılın ve Çevrimiçi En İyi Dublör Araba Oyununu Fethedin - Ücretsiz Oynamaya Başlayın!

Çevrim içi ücretsiz olarak oynayabileceğiniz en iyi dublör araba oyunu Crash & Stunt'ın muhteşem dünyasına dalın. Yarışırken, hile yaparken ve rekabete hükmederken heyecanı, zorlukları ve sonsuz macerayı deneyimleyin. Kemerlerinizi bağlayın ve hayatınızın yolculuğuna hazırlanın!

Özellikler:

 • 3 boyutlu grafikler
 • Detaylı araba modelleri
 • Özelleştirilebilir arabalar
 • Eğlenceli ve eğlenceli oyun
 • Oynaması kolay

Yayın tarihi
July 2023
Geliştirici
Crash & Stunt, PEKA tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Crash & Stunt game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 861 times and has received a rating of 5.00 / 5 din 7 votes. This awesome game has been made by PEKA and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Crash & Stunt game, make sure to check out our other exciting games.