Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Craftnite.io

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mayıs 14, 2020
Craftnite.io, doğrudan internet tarayıcınızda oynayabileceğiniz ücretsiz bir çevrimiçi oyundur.
 • Move
  Jump
  Shoot
  Switch items

Merhaba, hayatta kalma oyunlarının hayranları! Hem Fortnite hem de Minecraft'ın hevesli bir oyuncusu musunuz? O halde Craftnite.io oynayabileceğiniz en iyi oyundur. Bu heyecan verici birinci şahıs nişancı oyununda, tüm rakiplerinizi ortadan kaldırmak ve hayatta kalan tek kişi olarak ortaya çıkmak için bir göreve çıkacaksınız.

Oyuna başlarken, yol boyunca size yardımcı olacak bir kazma, bir silah, 1 dinamit çubuğu ve 20 yıldızla silahlanacaksınız. Amacınız, kaynaklarınızla stratejik davranarak rakiplerinizi zekice alt etmek ve geride bırakmaktır.

Craftnite.io'da fırsatlar ve zorluklarla dolu devasa, sürükleyici bir evreni keşfedeceksiniz. Başarılı olmak istiyorsanız anlık kararlar vermeniz, becerikli olmanız ve elinizdeki her şeyi kullanmanız gerekecek.

Hayatta kalma oyunlarının, adrenalin pompalayan birinci şahıs nişancı oyunlarının veya battle royale oyunlarının hayranıysanız, Craftnite.io sizin için mükemmel bir oyundur. Öyleyse neden bekleyelim? Bugün bir deneyin ve ayakta kalan son oyuncu olmak için gerekenlere sahip olup olmadığınızı görün!

Özellikler:

 • İyi görünümlü 3D voksel grafikleri
 • çok oyunculu
 • Eğlenceli ve rekabetçi
 • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
Şubat 2020
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Craftnite.io game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 19.5k times and has received a rating of 4.21 / 5 din 203 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Craftnite.io game, make sure to check out our other exciting games.