Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Counter Combat Multiplayer Fps

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mayıs 25, 2023
Counter Combat Multiplayer Fps ile destansı çatışmalara hazırlanın! Terörist veya Terörle Mücadele, takımını seç ve ateş etmeye başla!
 • Shoot
  Move
  Jump
  Reload
  Buy Weapons
  Switch Weapons

Counter Combat Multiplayer Fps ile Kalp Atıştıran Aksiyona Dalın

Efsanevi Counter Strike 1.6'dan ilham alan büyüleyici bir çevrimiçi oyun olan Counter Combat Multiplayer Fps'in kalp atışlarınızı hızlandıran aksiyonuna kendinizi kaptırın. 1001-oyun.com'da ücretsiz olarak sunulan bu engelsiz FPS oyununun heyecanını yaşayın. Heyecan verici çok oyunculu silah oyunu sunan bu engelsiz atış oyununda adrenalinle dolu savaşlara katılın ve becerilerinizi kanıtlayın.

Savaş Alanınızı Seçin ve Saflara Katılın

Tercih ettiğiniz sunucuyu seçin ve engellenmemiş bu ücretsiz çevrimiçi atış oyununda yetenekli askerlerin saflarına katılın. İster barış ve demokrasi için savaşan yiğit mavi takımda olun ister kurnaz kırmızı takımın bir parçası olarak hakimiyetlerine meydan okuyun, her iki tarafın da zaferini belirleme seçimi sizin.

Cephaneliğinizi Serbest Bırakın ve Liderlik Tablosuna Hakim Olun

Her biri stratejik fırsatlar sunan, titizlikle hazırlanmış haritalarda amansız çatışmalara hazırlanın. Tabancalar, hafif makineli tüfekler, ağır makineler, keskin nişancı tüfekleri ve ikonik AWP dahil olmak üzere çok çeşitli silahlarla donanmış yoğun savaşlara katılın. Kesin kafadan vuruşlarla liderlik tablosuna hükmedin, ikili ve üçlü öldürmeleri bir araya getirin ve savaş alanında durdurulamaz bir güç haline gelin.

The Perfect Fusion: Engellenmemiş FPS Oyunları ve Ücretsiz Çevrimiçi Çok Oyunculu Silah Oyunları

Karşı Savaş Çok Oyunculu Fps, engellenmemiş FPS oyunlarının heyecanını çevrimiçi çok oyunculu ücretsiz silah oyunlarının heyecanıyla birleştirir. Kesintisiz bir oyun deneyimi sunarak savaşlarınız boyunca sizi meşgul eden ve motive eden engellenmemiş oyunların keyfini çıkarmanıza olanak tanır.

En Son Güncellemeler ve İyileştirmelerle Güncel Kalın

Bu FPS oyunundaki en son güncellemeler ve geliştirmelerden haberdar olun. Son sürüm 2.7 güncellemesinde, geliştiriciler özenle harita hatalarını ele aldılar ve oyun ortamını geliştirdiler. Heyecan verici Critical Strike modunun eklenmesi, savaşlarınıza yeni bir taktik derinlik düzeyi getiriyor. Battlegrounds haritasına yeni nesnelerin eklenmesiyle kendinizi gerçekçi savaş alanlarına kaptırın ve genel oyun deneyiminizi daha da geliştirin.

Nihai Teste Hazırlanın: Ücretsiz Çok Oyunculu Silah Oyunları Serbest Bırakıldı

Saatler süren heyecan verici oynanışı garanti eden ücretsiz bir çok oyunculu silah oyunu olan Counter Combat Multiplayer Fps'de beceri ve ekip çalışmasının nihai testine hazırlanın. Terörle mücadele dünyasına girin ve bu engelsiz oyunda rekabete hakim olun. Şimdi 1001-oyun.com'da oynayın ve engellenmemiş FPS oyunlarının heyecanını en iyi şekilde yaşayın.

Özellikler:

 • 3 boyutlu grafikler
 • Rekabetçi oyun
 • çok oyunculu
 • El-göz koordinasyonunu geliştirir
 • Sezgisel kontroller

Yayın tarihi
Mayıs 2023
Geliştirici
Counter Combat Multiplayer Fps, AngryGamez tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
TEENPEGi 16
This Counter Combat Multiplayer Fps game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 410 times and has received a rating of 4.20 / 5 din 5 votes. This awesome game has been made by AngryGamez and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Counter Combat Multiplayer Fps game, make sure to check out our other exciting games.