Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Construction Ramp Jumping

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi August 05, 2023
İnşaat Rampası Atlama, şu anda web sitemizde oynayabileceğiniz ücretsiz bir çevrimiçi oyundur! Bize ne tür akrobasi hareketleri yapabileceğini göster!
  • Interact With The Game

PC için Nihai Dublör Oyunu, İnşaat Rampasında Zıplama!

PC için en yoğun dublör oyunlarından biri olan İnşaat Rampası Atlama'da heyecan verici bir maceraya hazır olun! Her şey, sizi hayrete düşürecek şaşırtıcı akrobasi hareketleri yapan muazzam, güçlü inşaat araçlarıyla ilgili! Bu devasa araçların, sanki şiddetli bir hız trenindeymişsiniz gibi, büyük rampalardan süzülüp dramatik bir şekilde iniş yaptığını hayal edin!

İçinizdeki Dublör Oyuncuyu Ortaya Çıkarın!

Duvarları parçalayabileceğiniz, binalara çarpabileceğiniz ve mankenleri gökyüzüne uçurabileceğiniz bu engelsiz kamyon oyununu oynarken çok eğleneceksiniz! En iyi kısmı nedir? Her yaş için eğlenceli kamyon oyunları içeren, çocuklar için de harika!

Yükselt ve Fethet!

Havada süzülürken toplayacağınız madeni paralar sayesinde araçlarınızı daha da havalı ve güçlü hale getirmek için yükseltin. Unblocked66 Games kategorisinde yeni özelliklerin kilidini açın ve bir dublör ustası olun!

Sıçrama Yap - Zıplamaya Başla!

Peki ne bekliyorsun? Bu yerçekimine meydan okuyan İnşaat Rampası Atlama oyununda inanılmaz hünerlerinizi sergilemeye ve unutulmaz bir zaman geçirmeye hazırlanın!

Özellikler:

  • 3 boyutlu grafikler
  • Kilidi açılabilen araçlar
  • Her araç için birçok yükseltme
  • Öğrenmesi ve oynaması çok kolay

Yayın tarihi
July 2023
Geliştirici
Construction Ramp Jumping, BoomBit tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Construction Ramp Jumping game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.3k times and has received a rating of 5.00 / 5 din 11 votes. This awesome game has been made by BoomBit and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Construction Ramp Jumping game, make sure to check out our other exciting games.