Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Congested Car Parking

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi July 24, 2023
Sıkışık Otopark ile aracınızı bir profesyonel gibi park edin! Her seviyeyi tamamlayacak becerilere sahip olduğunuzu düşünüyor musunuz?
  • Drive
    Brake
    Switch Camera

Sıkışık Araba Park Etme: Kişisel Bilgisayar Kullanıcıları İçin Nihai Ücretsiz Çevrimiçi Park Etme Oyunu!

En yüksek kalitede özel bir PC sürüş oyunu olan Congested Car Parking ile adrenalin pompalayan bir mücadeleye hazırlanın. Bu sürükleyici Unblocked66 Games kategorisine dalın ve park etme becerilerinizi 20 zorlu seviyede test edin - tümü ücretsiz ve doğrudan web tarayıcınızdan erişilebilir!

Bir Profesyonel Gibi Park Edin

Her seviyede ideal park alanını güvence altına almak için yön okunu dikkatlice takip ederek sıkışık şehir sokaklarında manevra yaparken park etme becerilerinizi sergileyin. Bu ilgi çekici park etme zorluklarının üstesinden gelmenin anahtarı hassasiyettir.

20 Seviye Park Etme Kaosu

Becerilerinizi teste tabi tutacak çeşitli zorlu park etme senaryolarına hazırlanın. Dar geçitlerden kalabalık caddelere kadar her seviye, becerilerinizi sergilemek için yeni bir fırsat sunuyor.

Park Koltuğunuzu Alın

Yüce park etme şampiyonu unvanını almak için yirmi seviyenin tamamını tamamlayın. Bu ücretsiz çevrimiçi park etme oyununda başarılarınızı gösterin ve akranlarınız arasında bir efsane haline gelin.

Sezgisel Kontroller ve Sürükleyici Oyun

Bu tarayıcı tabanlı PC sürüş oyununun heyecanını artıran, kullanıcı dostu kontrollerle kusursuz oyun deneyimi yaşayın. Zafere giden yolda ilerlerken meydan okumanın heyecanını hissedin.

Çarpıcı Kentsel Ortamlar

Park etme fetihlerinize başlarken kendinizi canlı ve dinamik şehir manzaralarına bırakın. Bu ücretsiz park etme oyunu, oyun deneyiminize derinlik katan gerçekçi ortamlar sunar.

Arkadaşlara ve Aileye Meydan Okuyun

Park ustası olarak kimin hüküm sürdüğünü görmek için ücretsiz park etme oyunlarında, ücretsiz çevrimiçi park etme oyunlarında ve bilgisayar için araba sürme oyunlarında sevdiklerinizle yarışın.

Özellikler:

  • 3 boyutlu grafikler
  • Zorlu seviyeler
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
July 2023
Geliştirici
Congested Car Parking, Instant Games Studio tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Congested Car Parking game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 729 times and has received a rating of 5.00 / 5 din 2 votes. This awesome game has been made by Instant Games Studio and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Congested Car Parking game, make sure to check out our other exciting games.