Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Command Strike FPS

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Temmuz 22, 2022
Destansı atış maçlarına katılın, silahlarınızı gerçek bir uzman gibi kullanın ve ayakta kalan son kişi olmak için elinizden gelen her şeyi y
 • Move
  Grenade
  Use First Aid Kit
  Crouch
  Shoot
  Aim
  Switch Weapons
  Jump

Engellenmemiş iyi bir nişancı oyunu mu arıyorsunuz? Yoğun FPS oyunları oynamaktan hoşlanıyor musunuz? O halde Command Strike FPS'yi kesinlikle denemelisiniz!

Bu nişancı oyununda ister görevleri oynayabilir, isterseniz de çevrimiçi atış maçlarına katılabilirsiniz. Seçim senin. Ama ne seçerseniz seçin, eğlenmeniz garanti!

Oyun zorlu ve diğer oyuncularla karşılaşmalardan canlı çıkmak için iyi atış becerilerine ihtiyacınız olacak, böylece bu tek oyunculu görevler gerçek çevrimiçi maçlarınız için bir eğitim alanı görevi görebilir.

Oyun, hızlı tempolu ve aksiyon odaklı, bu nedenle oyun oturumunuz sırasında nadiren sıkıcı anlar olacak. Tek oyunculu görevlerle ilgili olarak, her biri 20 benzersiz görev içeren üç farklı harita var, bu yüzden çok oyunculu bileşen olmasa bile bu ücretsiz atış oyununda yapılacak çok şey var. Bu yüzden, dünyanın her yerinden oyunculara karşı atış becerilerinizi test etmeye hazırsanız, hemen devam edin ve Oynat düğmesini tıklayın!

Özellikler:

 • İyi görünümlü 3D grafikler
 • Çok sayıda tek oyunculu görev
 • çok oyunculu mod
 • Aksiyon dolu oyun
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Temmuz 2022
Geliştirici
Command Strike FPS, Full HP tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
TEENPEGi 16
This Command Strike FPS game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 5.3k times and has received a rating of 3.70 / 5 din 40 votes. This awesome game has been made by Full HP and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Command Strike FPS game, make sure to check out our other exciting games.