Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Comix Zone

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi November 27, 2022
90'lardan destansı bir beat'em up olan Comix Zone'a hazır olun! Destansı dövüşler, harika sanat tarzı ve kesintisiz aksiyon, parkurun bir parçası!
 • Move
  Jump
  Punch
  Block
  Start
  Select

Naber? Beat 'em up oyunlarıyla ilgileniyor musunuz? Eğer öyleyse, Comix Zone burada web sitemizde oynayabileceğiniz en iyi çevrimiçi klasik oyunlardan biridir.

Kendinizi retro bir oyuncu olarak görüyorsanız, Comix Zone mutlaka denenmeli. Oyunun tamamı bir çizgi roman gibi sunuluyor ve panelden panele atlayarak bölümler arasında gezinebiliyorsunuz.

Bu oyunun konusu tam olarak bir çizgi romandan bekleyeceğiniz gibidir, oynanış abartılı aksiyon içerir ve sanat tarzı şu anda bile hala nefes kesicidir. Comix Zone, her hareketinde kişilik yayıyor. Comix Zone özünde bir aksiyon platform oyunu/beat 'em up oyunudur ve buna göre oynamalısınız. Çevrimiçi olarak retro oyunlar oynamaktan hoşlanıyorsanız ve biraz eski usul zorluklara aldırış etmiyorsanız, Oynat düğmesine basın; Comix Zone'un inanılmaz dünyası sizi bekliyor!

Özellikler:

 • Harika görünümlü 2D grafikler
 • Kesintisiz aksiyon
 • Harika sanat tarzı
 • Eğlenceli oyun

Yayın tarihi
August 1995
Geliştirici
Comix Zone, SEGA tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 7
This Comix Zone game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.9k times and has received a rating of 5.00 / 5 din 1 votes. This awesome game has been made by SEGA and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Comix Zone game, make sure to check out our other exciting games.