Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Comic Book Combat

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Temmuz 29, 2015
Bu heyecan verici çevrimiçi oyunda Teenage Mutant Ninja Turtles'a katılın! Birçok sır ve sürpriz sizi bekliyor!
  • Play
    Attack
    Jump

Kendi Teenage Mutant Ninja Turtles çizgi romanınızı yaratma fikri hiç aklınızdan geçti mi? Bu senin şansın, bu yüzden bundan yararlan! Comic Book Combat adlı bu ücretsiz çevrimiçi Teenage Mutant Ninja Turtles oyununun her seviyesini oynayabilir ve oyunun sonuna geldiğinizde çizgi romanınızın seviyelerini değiştirebileceksiniz! Oyuncunun toplaması için diyalog, canavarlar ve ganimet ekleyerek istediğiniz kadar kolay veya zor hale getirebilirsiniz. Bu tamamen ücretsiz çevrimiçi çizgi roman macerasında Donnie, Mikey, Raph veya Leo olarak oynamayı seçebilirsiniz. Bu gün başlayacağım!

Aynı sayfada her gün ücretsiz bir oyun oynayabilirsiniz! Şu anda ücretsiz oynanabilen binlerce çevrimiçi oyunumuz var ve bu oyunların çoğu aynı zamanda Engelsiz Oyunlar. Bu, iş yeriniz veya okulunuz da dahil olmak üzere herhangi bir yerden bunlara erişebileceğiniz ve oynayabileceğiniz anlamına gelir!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 2D grafikler
  • Seviyeleri düzenleyebilirsiniz
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Içerik Derecelendirme
EVERYONE +10PEGi 7
This Comic Book Combat game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 16.5k times and has received a rating of 4.50 / 5 din 26 votes. and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Comic Book Combat game, make sure to check out our other exciting games.