Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Color Switch

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi May 27, 2016
Color Switch artık web sitemizde yayında. Bu eğlenceli strateji oyununa bir göz atın! İyi şanlar!
  • Jump

Color Switch, hızlı tepki ve iyi bir el-göz koordinasyonu gerektiren eğlenceli bir gündelik oyundur. Bu renkli oyunu oynamak için sadece fareye ihtiyacınız var ve kontroller basit ve öğrenmesi kolay olsa da, oyunun hilesi bu basitlikte yatıyor.

Ekranın altındaki noktayı siz kontrol ediyorsunuz ve her tıkladığınızda nokta atlıyor. Noktanın üzerinde dönen çeşitli şekiller göreceksiniz. Bazı kısımlarda noktanın rengiyle eşleşirken, bazı kısımlarda eşleşmiyorlar. Farenizi kullanın ve noktanın kendisiyle aynı renkte olan taraftan geçmesini sağlayın. Çeşitli zamanlarda noktanın rengini değiştireceksiniz. Bu yapmayı seçtiğiniz bir şey değil, çok renkli noktaya ulaştığınızda olur. Bu kadar, gördüğünüz gibi oyunun kurallarını anlamak gerçekten çok kolay. Ama gerçekten seviyeleri geçebilir misin?

Web sitemizde her gün oynamak için ücretsiz bir oyun bulun! Oyun kategorilerimize göz atmayı seçerseniz, tonlarca ücretsiz çevrimiçi oyun keşfedebilirsiniz. Araba oyunları, atış oyunları, engelsiz oyunlar, adını siz koyun, aklınıza geliyorsa büyük ihtimalle bizde var!

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • Her türlü oyuncu tarafından oynanabilir
  • Öğrenmesi kolay ama ustalaşması zor

Geliştirici
Color Switch, Inlogic Software tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Color Switch game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 67.8k times and has received a rating of 4.03 / 5 din 492 votes. This awesome game has been made by Inlogic Software and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Color Switch game, make sure to check out our other exciting games.