Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Colin McRae Rally

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Kasım 06, 2022
Colin McRae Rally şimdi burada ücretsiz olarak web sitemizde mevcut! Oyna'ya tıklayın ve geçmişten gelen bu oyunun tadını çıkarın!
 • Drive
  Acceleration
  Reverse
  Switch Camera
  Start
  Select
  Brake

PC için bazı araba yarışı oyunları oynamak mı istiyorsunuz? Ayrıca retro oyunları seviyor ve unutulmuş mücevherleri keşfetmekten hoşlanıyor musunuz? Kulağa hoş geliyorsa Colin McRae Rally'ye hazırlanın!

Bu klasik araba oyunu PlayStation 1 konsolu ve Microsoft Windows için 1998'de piyasaya sürüldü. Yeni Zelanda, Akropolis, Avustralya, Monte Carlo, İsveç, Korsika, Endonezya ve Birleşik Krallık'ta geçen 8 resmi araba ve 8 resmi ralli içeriyor. Mitinglerin adı gerçek olaylarla aynı olsa da parkurlar hayal ürünüdür.

Ücretsiz oynamak için harika sürüş oyunları arıyorsanız, Colin McRae Rally iyi bir seçimdir. Hızlı kontroller ve sert parçalar onu son derece keyifli bir deneyim haline getirirken, retro grafikler ona belirgin bir nostaljik çekicilik sağlıyor. Tüm nesil oyuncuları tanımlayan bir oyunu denemek için "Oynat" düğmesini tıklayın.

Daha fazla çocuk otomobil oyunu arıyorsanız oyun kategorilerimize göz atın. Sitemizde şu anda ücretsiz olarak binlerce oyun oynayabilirsiniz ve biz her zaman yenilerini ekliyoruz.

Özellikler:

 • Retro 3D grafikler
 • Yarışacak çok sayıda parkur
 • Duyarlı Kontroller

Yayın tarihi
Temmuz 1998
Geliştirici
Colin McRae Rally, Codemasters tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Colin McRae Rally game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 5.3k times and has received a rating of 4.13 / 5 din 32 votes. This awesome game has been made by Codemasters and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Colin McRae Rally game, make sure to check out our other exciting games.