Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Coffee Stack

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Haziran 14, 2022
Kahve servis ederken ve Coffee Stack ile para kazanırken barista becerilerinizi geliştirin! Bir seferde kaç kahve servis edebilirsiniz?
  • Interact With The Game

Hiç çevrimiçi kahve oyunlarını duydunuz mu? Hiç böyle bir kahve oyunu oynadın mı? Numara? O zaman yeni bir şey deneyimlemeye hazırlanın, çünkü burada web sitemizde Coffee Stack oynayabilirsiniz!

Bu ücretsiz çevrimiçi oyunda, fincanları hazırlamanız, kahve ile doldurmanız, etiketlemeniz, müşterilerinize sunmanız ve bu süreçte para kazanmanız gerekecek. Açıkçası, ne kadar çok para kazanırsanız o kadar başarılı olursunuz!

Kulağa simülatör oyunu gibi gelse de Coffee Stack aslında bir atari oyunudur ve gerçekçi olması amaçlanmamıştır. Peki bu oyunu gerçekten nasıl oynuyorsunuz? Temel olarak bir koşu bandında yürüyorsunuz ve bunu yaparken toplayabildiğiniz kadar çok kahve fincanı toplamalısınız. Ardından sıcak kahve ile doldurduğunuzdan emin olun, dökülmemesi için kapaklarını kapatın ve elbette etiketleri de unutmayın. Ancak bunu yaparken sivri uçlu engellerden kaçınmanız gerekecek. Onlardan kaçınmayı başaramazsanız, kupaları kaybedersiniz. Koşunuzun sonunda, yaptığınız tüm kahveleri müşterilerinize sunmalısınız. Ne kadar çok müşteriye hizmet ederseniz, o kadar çok para kazanırsınız! Kulağa kolay geliyor, değil mi? O zaman önlüğünü giy de kahve yapalım!

Özellikler:

  • 3D grafikler
  • Hızlı tempolu oyun
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Mayıs 2022
Geliştirici
Coffee Stack, BestGames tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Coffee Stack game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.7k times and has received a rating of 4.43 / 5 din 14 votes. This awesome game has been made by BestGames and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Coffee Stack game, make sure to check out our other exciting games.