Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Climber Race

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Eylül 12, 2022
Climber Race, web sitemizde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir gündelik oyundur! Oynat'a tıklayın ve kontrol edin!
  • Drag From The Top And Then Release To Make The Monkey Jump

Bazı oyunlarla gevşemek ve rahatlamak isteyen sıradan bir oyuncu musunuz? Yani, oynamak için eğlenceli oyunlar arıyorsanız, doğru yere geldiniz, çünkü Climber Race'i tam burada, sitemizde oynayabilirsiniz!

Climber Race, ekrandaki maymuna mümkün olduğunca yükseğe tırmanması için yardım etmeniz gereken ücretsiz bir çevrimiçi oyundur. Bunu, tıpkı bir sapan gibi, onu sürükleyerek ve gitmesini istediğiniz yöne doğrultarak yaparsınız. Zirveye çıkarken, mümkün olduğunca çok altın almayı unutmayın! Avatarınızı yeni görünümler ve aksesuarlarla donatmak için kazandığınız paraları harcayabilirsiniz. Yani bu oyuna başlamak için bilmeniz gereken hemen hemen her şey bu. Geriye sadece Oynat düğmesine basmak ve bir şans vermek kalıyor!

Her gün sitemize yeni bir oyun ekleniyor! Şu anda ücretsiz oynayabileceğiniz, çoğu engellenmemiş binlerce çevrimiçi oyunumuz var!

Özellikler:

  • 3D grafikler
  • Özelleştirilebilir karakter
  • Kontrolleri öğrenmesi çok kolay

Yayın tarihi
Ağustos 2022
Geliştirici
Climber Race, ElMistSoft tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Climber Race game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.8k times and has received a rating of 4.50 / 5 din 8 votes. This awesome game has been made by ElMistSoft and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Climber Race game, make sure to check out our other exciting games.