Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Climb Racing 3D Game

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi February 03, 2023
Orijinal Climb Racing'i oynadıysanız, Climb Racing 3D ile ciddi bir eğlence içinde olduğunuzu zaten biliyorsunuzdur! Burada ücretsiz oynayın!
 • Interact With The Game
  Drive
  Nitro
  Magnet
  Integral Traction

Climb Racing uzun zamandır var ama Climb Racing 3D bunu tamamen yeni bir seviyeye taşıyor. Bu 3D versiyonda, oyuncular 11 farklı araba arasından seçim yapabilir ve zorlu seviyelerde oynayabilir. Oyuncular ilk arabayı hemen kullanabilir ve geri kalanı oynarken kazandıkları parayı kullanarak açılabilir. Bu özellikle, tüm arabaların kilidini açacak kadar para kazanma yarışı daha da heyecanlı.

Climb Racing 3D'deki grafikler, oyuncuların dikkatini çekeceği kesin olan parlak ve canlı renklerle çizgi film benzeri ve akılda kalıcıdır. Oyuncular, hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için madeni para ve Mıknatıs ve Nitro gibi güçlendirmeler toplayabilir. Nitro güçlendirme, hızı geçici olarak artırır ve tam tekerlek çekişi, en dik yokuşları bile tırmanmayı kolaylaştırır.

Climb Racing 3D, ücretsiz araba oyunları veya her yerde oynanabilecek oyunlar arayanlar için harika bir seçim olan eğlenceli ve zorlu bir oyundur. Bu oyunu öğrenmesi kolay ve her yaş için eğlenceli, bu da onu arkadaşlarınızla ve ailenizle oynamak için harika bir araba oyunu seçimi yapıyor. Climb Racing 3D, ilk Climb Racing'i beğendiyseniz veya oynamak için yeni bir araba oyunu arıyorsanız denemek için harika bir oyundur.

Özellikler:

 • Renkli 3D grafikler
 • Zorlu seviyeler
 • Eğlenceli ve hızlı tempolu oyun
 • Kilidi açılabilen arabalar

Yayın tarihi
February 2023
Geliştirici
Climb Racing 3D Game, Hihoy tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Climb Racing 3D Game game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.4k times and has received a rating of 4.20 / 5 din 5 votes. This awesome game has been made by Hihoy and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Climb Racing 3D Game game, make sure to check out our other exciting games.