Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Clear The Lot

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi March 17, 2023
Clear The Lot, oynaması kolay, eğlenceli bir çevrimiçi oyundur. Daha birçok ücretsiz oyunla birlikte tam burada web sitemizde bulabilirsiniz.
  • Interact With The Game

Çocuklar için araba oyunları dünyasının heyecan verici yeni üyesi Clear The Lot'a hoş geldiniz! Bu ücretsiz ve engellenmemiş oyun, oynamak için harika araba oyunları arayan her yaştan oyuncu için mükemmeldir.

Bu eğlenceli ve zorlayıcı oyunda yeteneklerinizi test etmeye hazırlanın. Clear The Lot, renkli düşük poli grafikleriyle bir otoparkı temizlerken sol fare düğmesini tıklayıp basılı tutmanız için size meydan okuyor. Ancak, park alanının dışındaki yoldaki yoğun trafiğe dikkat edin. Amacınız herhangi bir çarpışma yaratmadan arabaları güvenli bir şekilde otoparktan çıkarmaktır.

Ekranda neler olup bittiğine yakından bakın çünkü bu oyunda zamanlama çok önemlidir. Clear The Lot, basit oynanışı sayesinde ücretsiz araba oyunları oynamaktan hoşlanan herkes için ideal seçimdir.

Meydan okumaya hazır mısın? Bugün Clear The Lot oynayın ve piyasadaki en iyi engelsiz oyunlardan biriyle saatlerce süren eğlencenin tadını çıkarın. Araba oyunları dünyasına bu heyecan verici yeni eklemeyi kaçırmayın!

Özellikler:

  • Düşük poli 3D grafikler
  • Parlak renk paleti ve basit sanat stili
  • Öğrenmesi ve oynaması çok kolay

Yayın tarihi
March 2023
Geliştirici
Clear The Lot, BestGames tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Clear The Lot game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.7k times and has received a rating of 4.33 / 5 din 12 votes. This awesome game has been made by BestGames and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Clear The Lot game, make sure to check out our other exciting games.