Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Clear The Island

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Kasım 14, 2022
Bıçağınıza zarar vermeden adadaki tüm çimenleri ve çalıları temizleyebilir misiniz? Oynat'a tıklayın ve öğrenin!
  • Move

Hızlı bir mola için ideal olan bazı basit çevrimiçi oyunlar mı arıyorsunuz? Eğer öyleyse, gündelik oyunlar tam olarak oynamanız gereken oyun türüdür. Sıradan bir oyuncuysanız Clear the Island'ı denemenizi öneririz.

Bu çevrimiçi oyunda, fare ile kontrol edilen devasa bir shuriken ile çimleri kesmeniz gerekir. Çim dışında bir şey kesmeye çalışırsanız, genellikle oyunu kaybedersiniz. Bununla birlikte, oyun boyunca edinebileceğiniz ve sınırlı bir süre için her şeyi kesmenize izin veren geçici bir yükseltme vardır, bu yüzden akıllıca kullanın. Ve bu kadar. Clear the Island, boş zamanlarında yapacak bir şeyler arayan sıradan oyuncular için uygun olan basit bir oyundur. Başlamak için sadece Oynat düğmesini tıklamanız yeterlidir.

Web sitemizde her gün oynamak için yeni bir oyun keşfedin. Çoğunluğu engelsiz oyunlardan oluşan binlerce çevrimiçi oyunu şu anda ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Özellikler:

  • 3D grafikler
  • Herkes tarafından oynanabilir
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Kasım 2022
Geliştirici
Clear the Island, Merson tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Clear The Island game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.6k times and has received a rating of 5.00 / 5 din 3 votes. This awesome game has been made by Merson and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Clear The Island game, make sure to check out our other exciting games.