Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Classic Pacman 2D

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ekim 09, 2014
Klasik Pacman 2D, zamansız klasik Pac-Man'in sadık bir yeniden yaratımıdır. Burada, sitemizde ücretsiz olarak oynayın!
  • Move

Labirent oyunlarıyla eğleniyor musunuz?! Bu Pac-Man'i bu labirentte yönetin. Labirentte hareket etmek için yön tuşlarını kullanın. Bir sonraki seviyeye geçmek için tüm noktaları yiyin. Canavarlardan kaçının, sizi yakalarlarsa bir can kaybedersiniz. Daha büyük noktaları ye, sonra canavarları yiyebilirsin. Yedi seviye var, bakalım ne kadar ileri gideceksin!

1001-oyun.com'da en iyi klasik oyunlardan bazılarını oynayın ve bu yeni Pac-Man oyununda ne kadar iyi olduğunuzu görün. İyi eğlenceler!

Daha fazla çevrimiçi oyun mu arıyorsunuz? Oyun kategorilerimize bakmayı denediniz mi? Bazı ücretsiz oyunlar havasındaysanız ancak ne oynayacağınızı bilmiyorsanız, aramaya başlamak için mükemmel bir yer. Araba oyunlarından atıcılık oyunlarına, atari oyunlarına ve simülatör oyunlarına kadar binlerce ücretsiz bilgisayar oyunumuz var, hepsi bizde. Ve işte daha iyi haberler: Web sitemizde her gün oynanacak yeni bir oyun olacak, o yüzden bize bir göz atın!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 2D grafikler
  • Orijinal Pac-Man'in sadık rekreasyonu
  • Öğrenmesi kolay kontroller
  • Zorlu oyun

Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Classic Pacman 2D game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 45.7k times and has received a rating of 3.88 / 5 din 226 votes. and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Classic Pacman 2D game, make sure to check out our other exciting games.