Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

City Drift

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Kasım 26, 2013
Her araç drift için ayarlanmıştır, bu yüzden aracınız için yeni lastikler alın! Gerçek bir sürüklenen cetvele dönüşmeye çalışın.
  • Drive

Ultra havalı Toy State Road Ripper'ın araçlarıyla sokaklarda hızla ilerleyin. Birincilik için yarışmak için rampalardan atlayın ve süper hızlarda köşeleri dönün. City Drift, büyük bir şehrin her yerini gezeceğiniz araçlar açısından inanılmaz bir oyundur. Burada çok güzel duygular yaşayacaksınız. Her araç drift için ayarlanmıştır, bu yüzden aracınız için yeni lastikler alın! Gerçek bir drift cetveline dönüşmeye çalışın. Kendinize sürekli olarak yeni, daha dikkat çekici araçlar alarak oyunun konusu boyunca ilerleyeceksiniz. Bir açıklama için şehre City Drift denir, akşam geç saatlerde koşuşturma evrenine dalmaya hazırlanın. Şehirdeki en iyi yarışçılara karşı savaşın.

Oyun kategorilerine göz atarak daha fazla ücretsiz oyun bulun! Şu anda oynayabileceğiniz tonlarca çevrimiçi oyunumuz var ve her gün yenilerini ekliyoruz!

Özellikler:

  • 3D grafikler
  • Sürüklenmek için geniş sokaklar
  • Güzel görünen araba modelleri
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
Şubat 2022
Geliştirici
City Drift, Meyagames tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This City Drift game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 26.6k times and has received a rating of 4.22 / 5 din 49 votes. This awesome game has been made by Meyagames and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this City Drift game, make sure to check out our other exciting games.