Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

City Ambulance Car Driving

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ocak 03, 2023
Bir ambulans şoförünün hayatından bir gün geçirin ve bu iş için gerekli becerilere sahip olup olmadığınızı görün! Burada, web sitemizde ücretsiz oynayın!
 • Interact With The Game
  Drive
  Brake
  Switch Camera

City Ambulance Car Driving, oyuncuların hareketli bir şehirde ambulans sürmenin heyecanını yaşamalarını sağlayan heyecan verici bir sürüş oyunudur. Oyunda, oyuncular şehri kendi hızlarında keşfetme, görevler alma ve para karşılığında tamamlama özgürlüğüne sahipler. Para, ambulans için yeni boya işleri ve çıkartmalar gibi görsel yükseltmeler satın almak için kullanılabilir.

City Ambulance Car Driving'in en önemli özelliklerinden biri, gerçekçi sürüş mekanikleridir. Oyuncular, hedeflerine mümkün olan en kısa sürede ulaşmak için diğer araçlardan ve engellerden kaçınarak yoğun şehir sokaklarında dikkatli bir şekilde gezinmelidir. Oyun aynı zamanda oyuncuları trafikte bir yolu açmak için ambulansın sirenlerini ve ışıklarını ne zaman kullanacakları gibi anlık kararlar almaya da zorluyor.

City Ambulance Car Driving, heyecan verici oynanışına ek olarak, şehri hayata geçirmeye yardımcı olan çarpıcı grafikler ve ses efektleri de sunuyor. Oyuncular, hayat kurtarmak için şehrin içinden hızla geçen bir ambulansın direksiyonunun arkasındaymış gibi hissedecekler. İlgi çekici oynanışı ve sürükleyici atmosferi ile City Ambulance Car Driving, sürüş oyunları hayranlarının kesinlikle çok beğeneceğinden emin.

Web sitemizde her gün oynamak için yeni bir oyun bulun! Şu anda tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz, çoğu engellenmemiş oyunlar olan binlerce çevrimiçi oyunumuz var!

Özellikler:

 • 3 boyutlu grafikler
 • Keşfetmek için büyük şehir
 • Tamamlanacak görevler
 • Gerçekçi kontroller

Yayın tarihi
Kasım 2022
Geliştirici
City Ambulance Car Driving, Inspector Studios tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This City Ambulance Car Driving game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 4.2k times and has received a rating of 4.35 / 5 din 62 votes. This awesome game has been made by Inspector Studios and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this City Ambulance Car Driving game, make sure to check out our other exciting games.